באזזנט

קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת

"הוא מולטי מיליונר"

ח"כ זוהר: "נראה לכם הגיוני שרה"מ ירוויח רק 17,000 ש"ח נטו בחודש?"

בדיון סוער בוועדת הכספים התייחס ח"כ מיקי זוהר להטבות מס במיליונים ומימון למעון ראש הממשלה שמבקש רה"מ נתניהו: "הם רוצים להביא את נתניהו לפת לחם". / ח"כ גפני נזף בח"כ קרעי: "אתה מזיק בלי סוף"

שידור חי: דיון סוער בוועדת הכספים על ההטבות שמבקש ראש הממשלה נתניהו.

Posted by ‎באזזנט‎ on Tuesday, June 23, 2020

למרות המשבר הכלכלי העולמי בעקבות מגיפת הקורונה, ראש הממשלה נתניהו והליכוד מבקשים לאשר הטבות מס ומימון הוצאות למעון ראש הממשלה נתניהו רטרואקטיבית בשווי מיליוני שקלים.

בדיון סוער בוועדת הכספים, התייחס יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר להטבות שמבקש ראש הממשלה נתניהו: "עזבו אתכם ימין ושמאל, צאו מהפוזיציה לרגע. נראה לכם הגיוני שראש ממשלת ישראל – העבודה המורכבת ביותר במזרח התיכון ואולי בכל העולם – ירוויח רק 17,000 ש"ח נטו בחודש? כשהשכר הממוצע של כמעט כל מנכ"ל בענף העסקי הוא למעלה מכפול. אין לי ספק שמדובר פה אך ורק ברדיפה אישית כלפי נתניהו", תקף זוהר.

עו"ד כינרת בראשי התייחסה למלחמה התקשורתית של זוהר למען נתניהו וכתבה: "בא לי ללחוש לראש הממשלה, אדוני, יש אחד מיקי זוהר , שמו, הוא עושה לך נזק חבל על הזמן. או שזה מכוון או שהוא סתם רוצה לשים אצבע בעין למליון מובטלים. מה שבטוח אסור לו לדבר בשמך."

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד הגיב לטענות של זוהר כי רוצים להפוך אותו לנכה כלכלית: "הוא מולטי מיליונר"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני יום 1

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני יום 1

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.