ירי בנגמ"ש

כחול לבן ליאיר לפיד: "מחפשים קשבים"

תמונה – ערוץ הכנסת
יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד תקף את היחס המזלזל של הליכוד ונתניהו לראש הממשלה החליפי גנץ, וספג מהלומות עוקצניות מ'כחול לבן' בטוויטר. צפו

חשבון הטוויטר של מפלגת 'כחול לבן' משיבים אש למתקפות העוקצניות של יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד על היחס שמקבל גנץ ממפלגת 'הליכוד' וראש הממשלה נתניהו.

בציוץ שפרסם הבוקר לפיד, הוא עוקץ את גנץ על תגובתו של ח"כ הנגבי לדבריו נגד הסיפוח: "הראיון של גנץ עוד היה באוויר וכבר השר צחי הנגבי קרא לו ״תמוה״. חבורה קסומה.", זלזל לפיד בגנץ.

חשבון הטוויטר של 'כחול לבן' הגיבו בסגנון משלהם: "יאיר, אנחנו מחפשים קשבים. תעודת בגרות מלאה – יתרון", עקצו ברמז את לפיד, חברם לשעבר במפלגה.

בציוץ לעגני נוסף שפרסם לפיד: "לי נתניהו לא עשה זובור כי הוא לא יכל". כחול לבן הגיבו: "הוא לא הספיק כי הוא פיטר אותך קודם."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!