באזזנט

קרדיט תמונה: המחנה הדמוקרטי

יוצא למתקפה

אהוד ברק: "ביבי, אתה מזיע. רואים את הזיעה למרחקים"

ראש הממשלה לשעבר ושר הביטחון אהוד ברק, מגיב במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו שהאשים אותו במימון הפגנות השמאל מול בלפור: "ביבי, אתה מזיע. רואים את הזיעה למרחקים".

https://twitter.com/igal_malka/status/1284847634503667713?s=20

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק מגיב למתקפה של ראש הממשלה נתניהו נגדו הבוקר ברשתות החברתיות: "ביבי, אתה מזיע. רואים את הזיעה למרחקים. כישלון מוחלט בטיפול בקורונה. כישלון מוחלט בכלכלה. עשרות אלפי מפגינים, מלח הארץ, נגדך, ורק נגדך, ברחובות. ומינואר הקרוב שלושה דיונים בשבוע בבית המשפט. אתה נאשם. אתה נכשלת. אין על מי להפיל תיקים"

הבוקר תקף ראש הממשלה נתניהו את הנפת דגל אש"ל בהפגנות מול בלפור והאשים את אהוד ברק: "יצא המרצע מהשק: דגל הרשות הפלסטינית בהפגנת השמאל שמארגן אהוד ברק, שותפו של הפדופיל המורשע ג׳פרי אפשטיין, אתמול מחוץ לבית ראש הממשלה בירושלים. בושה וחרפה."

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי הגיב: "אלפי דגלים הורמו אתמול בתל אביב ובירושלים, נגד השחיתות, נגד הניתוק, ונגד קבלת החלטות מזעזעת. אבל רק דגל אחד ראו עיניך אדוני ראש הממשלה? את האחרים אינך רואה? מי צריך להתבייש?", תקף חולדאי את רה"מ נתניהו

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.