הפרקליטה שהסתבכה

ערוץ הכנסת

לפיד לשר המשפטים: "לפטר את השר אוחנה"

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד דורש משר המשפטים אבי ניסנקורן לדרוש את פיטוריו של השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, שדרש מפרקליטת מיסוי וכלכלה ליאת בן אריה להתפטר מתפקידה. .
באזזנט >
11:05 | 20.07.20

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד דורש משר המשפטים לגנות השר לביטחון פנים אמיר אוחנה ולדרוש את פיטוריו מהממשלה: "השר אוחנה קרא לפיטוריה של ליאת בן ארי, התובעת בתיק נתניהו. שר המשפטים ניסנקורן צריך לדרוש מראש הממשלה את פיטורי אוחנה. הוא לא יכול להמשיך להיות שר הממונה על אכיפת החוק. מספיק עם הגינויים והגימגומים. פעם אחת תעשו משהו."

בראיון ל'ערוץ 20' התייחס השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, לחשיפת עבירות הבניה שעברה לכאורה הפרקליטה ליאת בן ארי: "אם זה אכן הדבר שקרה, אני חושב שזה בושה וחרפה, שמי שמטיפים כל יום לניקיון כפיים וטוהר מידות ושמירת החוק, וממציאים תיקים שלא היו, הרי העבירות האלה שהם הגישו את כתב האישום נגד ראש הממשלה, חסרות תקדים בארץ ובעולם. פתאום מתגלים בקלקלתם, ובהחלט אני חושב שאין מקום שתמשיך לשרת שם", תקף השר אוחנה את ליאת בן ארי.

בראיון לרדיו 'גלי ישראל' תקפה עו"ד כינרת בראשי שחשפה את פרשת עבירות הבנייה לכאורה של הפרקליטה ליאת בן ארי:"ברוך קרא דאג לקרוא לי 'פייק ניוזית'. גיא פלג היה חבר מאוד קרוב אבל מאז שהתחלתי את מה שהתחלתי הקשר ביננו נותק. ואביעד גליקמן כנראה לא יספיק להביא תשובה מהיועמ"ש על הדברים שחשפתי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp