"זה לא עניינכם"

אולמרט תוקף את משמיצי משפחת נתניהו: "מי אתם שתביעו דעה?"

תמונה – טוויטר שאול אולמרט
שאול אולמרט, בנו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, יוצא נגד הפוסטים המשמיצים את משפחתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "מי אתם שתביעו דעה בנושאי יחסים אישיים בין בני משפחה? זה לא עניינכם ואין לכם מושג מה באמת מתרחש שם".

תמיכה מפתיעה: בתגובה לגולשים שהפיצו תמונות ישנות ברשתות החברתיות מבני משפחתו של רה"מ נתניהו, הגיב הבן אולמרט בזעם וכתב: "מי אתם שתביעו דעה בנושאי יחסים אישיים בין בני משפחה? זה לא עניינכם ואין לכם מושג מה באמת מתרחש שם. תקפו את ביבי על עניינים ציבוריים והתנהלות אישית, לא על קשרי משפחה", צייץ אולמרט.

אמש, יחידת הסייבר בלהב 433 עצרה צעיר בן 23 תושב נתניה, לאחר ששלח הודעות מאיימות לשר צחי הנגבי הכוללת איומים לפגוע בו ובכל חברי הכנסת.

במהלך חקירתו הבוקר, הוסיף החשוד ואיים על שרים וראש הממשלה. בתום החקירה הוא נעצר והמשטרה הגישה נגדו כתב אישום בבית משפט השלום בראשון לציון.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!