קרדיט תמונה: דוברות הכנסת – עדינה ולמן

בדרך לפירוק

דרעי על פירוק הממשלה: "אנחנו על סף תהום"

שר הפנים מתייחס הערב על הדיווחים כי ראש הממשלה נתניהו החליט לפרק את הממשלה וללכת לבחירות בנובמבר 2020: "אסור לתת יד להרס הקואליציה והקדמת הבחירות" / "הפרשן עמית סגל: "תרשמו ביומן בחירות בנובמבר 2020 אם לא תהיה התעשתות של הרגע האחרון"

שר הפנים אריה דרעי מתייחס למשבר בממשלת נתניהו/גנץ שככל הנראה יוביל לבחירות מוקדמות, בעקבות חוק ההמרה שעבר לקול זעם המפלגות החרדיות, ומחלוקת על התקציב הדו שנתי עליו מתעקש שר הביטחון גנץ: "אנחנו על סף תהום, וזו לא הגזמה. המדינה לא יכולה לאפשר שיתוק פוליטי. זה הזמן לגלות אחריות ולהפסיק לשחק ברוגז, אסור לתת יד להרס הקואליציה והקדמת הבחירות", אמר השר דרעי לעיתון ש"ס 'הדרך'.

שר התיירות אסף זמיר צייץ: "עלינו אתם מאיימים בבחירות? על אזרחי ישראל אתם מאיימים, על מיליון מובטלים אתם מאיימים, על אלפי חולים חדשים אתם מאיימים. ההיסטוריה לא תסלח למי שיגרור את המדינה הזו למערכת בחירות בשיאו של המשבר הקשה בתולדותיה".

הפרשן עמית סגל התייחס למשבר "תרשמו ביומן בחירות בנובמבר 2020 אם לא תהיה התעשתות של הרגע האחרון"

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

תם עידן נתניהו

לפני 17 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.