באזזנט

קרדיט תמונה: צילום: קובי גדעון לע"מ

קרב ברשת

יאיר נתניהו ללימור לבנת: "לכי קיבינימט!!!!! הליכוד העיף אותך בבעיטה"

שרת החינוך לשעבר לימור לבנת מהליכוד, תקפה בטוויטר את השר לביטחון פנים אמיר אוחנהוזכתה למתקפה מהבן יאיר נתניהו.

בציוץ שפרסמה לימור לבנת לשר אמיר אוחנה היא תקפה: "אמיר אוחנה, איך לא הצלחת להוציא מילת גינוי אחת לאנשי לה-פמיליה ששרו שירי הלל ליגאל עמיר בהפגנה בבלפור ב״פגוש את העיתונות״. אף מילה. פחדת על המקום בפריימריס מה? בושה", צייצה השרה לשעבר לימור לבנת.

יאיר נתניהו שפעיל מאוד ברשתות החברתיתות לא נשאר חייב והגיב: "שמאלנים קיצונים קוראים במפורש לרצוח את נתניהו. אנרכיסטים שמאלנים ב״הפגנות״ במימון כספי סחר בילדות, פוצצו מכות שוטר שנזקק כעת לניתוח. לכי קיבינימט!!!!! ברוך שפטרנו ממך בליכוד"

לימור לבנת הגיבה: "עדין נפש שכמוך, אופס, טעית. ממש לא נפטרתם ממני בליכוד. הייתי חברת ליכוד, ותנועת החרות, שנים רבות לפני שאביך הצטרף כחבר, למרות שהוא מבוגר ממני, ואני עדיין חברת ליכוד. לך לעבוד".

יאיר נתניהו: "לכי את !ממה את מתפרסמת באמת חוץ מפנסיה תקציבית בעשרות אלפי שקלים על חשבון הציבור על שנים רבות של 0 תרומה למדינה ו0 תרומה לימין.?! ציבור הבוחרים של הליכוד העיף אותך בבעיטה , ולטעמי מאוחר מדי. להיות חבר ליכוד יכול כל אחד שמשלם דמי חבר של 20 שח בשנה. את לא עושה עלי רושם."

לסיום הקרב בטוויטר, חסמה לבנת את יאיר וכתבה: "כשרת חינוך לשעבר אני מאשרת, המערכת כשלה בחינוך שלו וזה כנראה לא בר תיקון. עם צורת דיבור כזו אין לי שיח. אני חוסמת."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 6 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 6 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.