"לא יוצא מכאן"

רה"מ נתניהו מתעקש לשלם: "אין דבר כזה"

תמונה – ישראל כהן
ביציאתו מביקור צפוף בעיר רמלה עצר ראש הממשלה בנימין נתניהו לקנות פלאפל והתעקש לשלם: "שים לי פיתה אשתנור, קצת חריף, וצ'יפס זה הכי טוב. תודה לך". בסיום הקניה שלף ראש הממשלה נתניהו שטר של 200 שקלים והגיש למוכרת שסירבה לקבל תשלום: "אני לא יוצא מכאן, אין דבר כזה". ביציאתו התעלם נתניהו מקריאות ל"מוות השמאלנים". כך זה נראה

לאחר שראש הממשלה נתניהו התעקש לשלם על הפלאפל שקנה במהלך ביקורו בעיר רמלה, נופף ראש הממשלה לתומכיו שהמתינו לו בחוץ וצעקו: "ביבי אוהבים אותך, ימותו כל השמאלנים"

ראש הממשלה נתניהו בתגובה: "שמח שהשמאל פתאום הצמיח אוזניים. אצלי זה עקבי: אני מגנה הסתה ואלימות מכל צד שהוא. לא מחוץ לביתי בהפגנות השמאל ולא ברחוב. אנחנו חייבים להתאחד במאבק המשותף שלנו בקורונה. אני מצפה מיאיר לפיד, איימן עודה ומנהיגי השמאל לגנות את ההסתה והאיומים לרצח בהפגנות שהם מובילים נגדי."

https://twitter.com/MatzorAlBalfur/status/1290607830978920448?s=20

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.