באזזנט

תמונה – ישראל כהן

"לא יוצא מכאן"

רה"מ נתניהו מתעקש לשלם: "אין דבר כזה"

ביציאתו מביקור צפוף בעיר רמלה עצר ראש הממשלה בנימין נתניהו לקנות פלאפל והתעקש לשלם: "שים לי פיתה אשתנור, קצת חריף, וצ'יפס זה הכי טוב. תודה לך". בסיום הקניה שלף ראש הממשלה נתניהו שטר של 200 שקלים והגיש למוכרת שסירבה לקבל תשלום: "אני לא יוצא מכאן, אין דבר כזה". ביציאתו התעלם נתניהו מקריאות ל"מוות השמאלנים". כך זה נראה

לאחר שראש הממשלה נתניהו התעקש לשלם על הפלאפל שקנה במהלך ביקורו בעיר רמלה, נופף ראש הממשלה לתומכיו שהמתינו לו בחוץ וצעקו: "ביבי אוהבים אותך, ימותו כל השמאלנים"

ראש הממשלה נתניהו בתגובה: "שמח שהשמאל פתאום הצמיח אוזניים. אצלי זה עקבי: אני מגנה הסתה ואלימות מכל צד שהוא. לא מחוץ לביתי בהפגנות השמאל ולא ברחוב. אנחנו חייבים להתאחד במאבק המשותף שלנו בקורונה. אני מצפה מיאיר לפיד, איימן עודה ומנהיגי השמאל לגנות את ההסתה והאיומים לרצח בהפגנות שהם מובילים נגדי."

https://twitter.com/MatzorAlBalfur/status/1290607830978920448?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.