באזזנט

תמונה – עדינה ולמן, דוברות הכנסת

יריבות מבעבעת

הקרע הפנימי בליכוד מתרחב – ברקת נגד כץ: "אין לו הקשבה"

חבר הכנסת ניר ברקת עולה להתקפה נגד חברו למפלגה שר האוצר ישראל כץ: "אין לו הקשבה", כץ בתגובה: "ברקת היחיד שהתנגד לתוכנית רשת ביטחון לשכירים"

נראה שהקרע בליכוד עולה שלב. אחרי המתקפות ההדדיות בין חבר הכנסת ויו"ר הקואליציה מיקי זהר לבין שר האוצר ישראל כץ, שניהם מהליכוד, מצטרף לקלחת הפוליטית-ליכודית הסוערת ממילא גם חבר הכנסת ומי שהיה אמור להיות שר האוצר – ניר ברקת, או לכל הפחות מי שראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח לו במסע הבחירות האחרון כי ימנה אותו לשר האוצר.

ברקת מתארח בסוף השבוע בתוכניתם של אייל ברקוביץ' ואופירה אסייג (קשת 12), ומותח ביקורת חסרת תקדים נגד שר האוצר כץ סביב סוגיית ניהול משבר הקורונה בהיבט הכלכלי. בין היתר מאשים ברקת את כץ כי "אין לו קשב, אין לו הקשבה", וכי הוא "מיישם את מדיניות הפקידים".

אין זה חדש כי בין כץ לברקת שוררת מתיחות ארוכת חודשים, לכל הפחות. אך זוהי הפעם הראשונה בה ברקת מותח נגד כץ ביקורת פומבית ישירה ותקיפה מסוגה. במהלך הריאיון עקץ ברקת את כץ כשסיפר מספר פעמים על פגישותיו הקבועות עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בנושאי כלכלה, והדגיש כי נתניהו מתייעץ עימו ומקשיב לו קשב רב.
ישראל כץ | צילום עדינה ולמן דוברות הכנסת

מלשכת שר האוצר ישראל כץ מסרו בתגובה לדברים: "ברקת היחיד שהתנגד לתוכנית רשת ביטחון לשכירים שגיבשתי בגיבוי ראש הממשלה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.