באזזנט

תמונה – דוברות הכנסת

הורחקו מהדיון

"אפס" – "אתה בוגד בבית", צפו: העימות הסוער בכנסת בין מיקי זהר ועופר כסיף

חברי הכנסת מיקי זהר (הליכוד) ועופר כסיף (הרשימה המשותפת) בקטטה קולנית במיוחד במהלך דיון שהתקיים בכנסת, השניים הורחקו מהדיון

משכן הכנסת מספק עבור כולנו אין ספור רגעים מעניינים, חלקם משעשעים, חלקם מביכים, חלקם גם מצחיקים. אך נראה כי הפעם חברי הכנסת התעלו על השיאים שהם עצמם קבעו.

זה קורה היום (שני) במהלך דיון שכינסה ועדת הפנים והגנת הסביבה על נוהלי משטרת ישראל בזמן הפגנות. בין חבר הכנסת ויו"ר הקואליציה מיקי זהר (הליכוד) וחבר הכנסת עופר כסיף (הרשימה המשותפת) התפתחה קטטה מילולית קולנית במיוחד, ומכוערת לא פחות.

המילים 'אפס', 'בוגד', 'מלקק' נשמעו בין היתר במהלך הוויכוח. מנהלת הדיון, חברת הכנסת מיקי חיימוביץ' (כחול לבן) נאלצה בשלב מסוים להוציא את השניים מאולם הדיונים. צפו בתיעוד:

בשעות הלילה שבין ראשון לשני נרשמה עוד תקרית מעניינת בכנסת. ח״כ אחמד טיבי הציע הסתייגות שקובעת כי הרוטציה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לשר הביטחון בני גנץ תכובד, כפי שניתן לראות בתיעוד הבא – קולות צחוק רמים נשמעו במשך רגעים ארוכים באולם הדיונים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
שיתוף ""אפס" – "אתה בוגד בבית", צפו: העימות הסוער בכנסת בין מיקי זהר ועופר כסיף"
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.