באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

"לא נשתוק יותר"

גנץ לנתניהו: "פרק ההדרה והסתרה הסתיים"

שר הביטחון בני גנץ מגיב בחריפות לאיומי בחירות של ראש הממשלה נתניהו: " "נתניהו, אם פניך לפגיעה בשלטון החוק, אני אמנע זאת. פרק מאה הימים של מידור, הסתרה והסתה הסתיים". צפו

בהצהרה חריפה שמסר ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון גנץ, הוא הזהיר את ראש הממשלה נתניהו ואמר: "נתניהו, אם פניך לשיתוף פעולה לטובת אזרחי ישראל, ידי נשארת מושטת. אם פניך לפגיעה בשלטון החוק, אני אמנע זאת. פרק מאה הימים של מידור, הסתרה והסתה הסתיים. בוא נתחיל בפרק של שותפות"

מוקדם יותר הודיע רה"מ נתניהו כי הליכוד יצביע בעד דחיית תקציב המדינה: "הדבר האחרון שישראל צריכה עכשיו זה בחירות, לכן הודעתי אתמול על תמיכה בפשרה שתמנע בחירות. לצערי היום כחול לבן הוסיפו ושינו את ההסכמות. למרות זאת הנחיתי את אנשי הליכוד להצביע בעד הזרמת תקציב מיידי לאזרחי ישראל ולפתיחת שנת הלימודים – ולהצביע בעד דחיית הבחירות."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.