קרדיט תמונה: אורן חזן

מקושש מכות

ח"כ חזן הותקף בעיר העתיקה בירושלים

עודכן: 08.04.19 בשעה 15:10
יו"ר מפלגת צומת ח"כ אורן חזן הותקף והורחק במהלך סיור בחירות עם דגל ישראל גדול בעיר העתיקה בדרך לכותל המערבי - כוחות הביטחון הרחיקו את חבר הכנסת ועצרו לאחר מכן את התוקפים - כך זה נראה בוידאו.

לאחר מכן אמר ח"כ חזן: "הגעתי לסיור לבד כדי לא לעורר מהומה, אך לערבים בעיר העתיקה זה הפריע, שכן הם רוצים את המדינה שלנו ופשוט רוצים לרצוח אותנו. לא הגיוני שיהודים לא יכולים להסתובב חופשי ובביטחון בארץ ישראל. זאת מדינת ישראל וזכותינו על הארץ. אם חבר כנסת במדינת ישראל מותקף ע"י מחבלים בריונים".

עוד הוסיף חזן: "לא פחדתי ולא ברחתי מתוך כוונה להעביר את המסר שיהודים לא צריכים לפחד בשום מקום בארץ ישראל! אך כן פעלתי באחריות, זאת בשביל לא להכניס את הלוחמים והלוחמות לסיטואציה מורכבת ובכדי למנוע התלקחות בחרתי להתקדם. אני קורא לכוחות הביטחון לבוא בחשבון עם התוקפים, ולהחזיר את הסדר. וכן וקורא לראש הממשלה ולממשלה להחזיר את ההתרעה לאפשר בנייה בירושלים ולהעביר, ולא בסיסמאות אלא בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, שארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל וירושלים בירתנו הנצחית!".

לסיום אמר ח"כ חזן: כמובן לא אפסיק להלחם על עם ישראל, ארץ ישראל, תורת ישראל וחיילינו הגיבורים ומפלגת צומת בראשותי, תמשיך לתת זץ לכל המחבלים, זץ לכל השמאלנים שרוצים למסור את הארץ וזץ לכל תומכי הטרור".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

עושה באזז

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?