רק לא ביבי

לפיד: "אתם רוצים את ביבי לעוד 4 שנים?"

תמונה – פייסבוק יאיר לפיד
לפיד משחרר סרטון חדש עם מסר לתומכיו: זה בידיים שלכם! זה לא הזמן למפלגות קטנות. אם כולנו נשים כחול לבן בקלפי - נחליף את נתניהו! אנחנו מטר מהניצחון, אבל כל קול קובע!

על רקע מתקפת הראיונות של נתניהו לתקשורת יוצא יו"ר למחצה של מפלגת כחול לבן שקריאה לתומכיו: אתם רוצים להגיד ביום רביעי ניצחנו? או שאתם רוצים לקבל את ביבי לעוד 4 שנים? "נתניהו פתח בקמפיין "גוועלד", ויש לו סיבה טובה. כמו שהוא הסביר בכל תחנת רדיו, טלוויזיה ואתר אינטרנט, אף אחד לא יודע איך הבחירות ייגמרו. לא ברור מי בימין יעבור את אחוז החסימה. לא ברור איך תיראה מפת הגושים. לא ברור אם יהיו למישהו 61 ממליצים.

לפיד שואל בסרטון חדש: אתם רוצים עוד 4 שנים של ביבי?….. תגובתם?

Posted by ‎באזזנט‎ on Monday, April 8, 2019

לפיד הוסיף: יש רק דבר אחד בטוח: רק למפלגה הגדולה ביותר יש סיכוי לקבל מהנשיא את המנדט להקים ממשלה. ככל שהיא תהיה גדולה יותר, הסיכוי גדול יותר. אם ננצח בפער של חמישה מנדטים, אין כוח בעולם שימנע מאתנו להקים ממשלה.

עוד אמר לפיד: "הדרך לנצח את הגוועלד של ביבי, היא לנהוג הפעם כמו הליכוד. לא לוותר על אף קול. ללכת רק על הניצחון. לא להצביע למפלגות קטנות או בינוניות, אלא למי שיכול לנצח. מה זה משנה אם יהיו לאבי גבאי 10 מנדטים שילכו שוב לאופוזיציה וינאמו בארבע השנים הקרובות מול מליאה ריקה? אתם באמת רוצים מחר בלילה לשבת מול הטלוויזיה ולגלות ששוב ביבי ניצח? כי יש גם אפשרות אחרת: אם 2 מנדטים יעברו מגבאי ל"כחול לבן", אז אולי יהיו לגבאי רק 8 מנדטים, אבל אנחנו נקים את הממשלה והעבודה תהיה חלק ממנה. זו הבחירה. זה מה שביבי מבין. זו הדרך היחידה להחליף את השלטון".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.