קדנציה נוספת

נתניהו חוגג ניצחון גדול על כל השמאל

תמונה – שרון רביבו
לאחר חגיגות הניצחון במפלגת כחול לבן, הגיע ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה להיכל שלמה בתל אביב ונשא שם נאום ניצחון סוחף - צפו בנאום המלא.

ראש הממשלה נתניהו בנאום הניצחון הערב בהיכל שלמה בתל אביב למול אלפי תומכיו: תודה רבה לכם, אנחנו אוהבים אתכם, תודה רבה לכם! אתם נהדרים, תודה רבה לכם! אתם זוכרים לפני, לא יאומן, לפני 23 שנים זו הייתה הפעם הראשונה ששרה ואני עדנו כאן והנה אנחנו חוזרים לעשות זאת בזותכםולמענכם, תודה רבה לכם. כן, מאז למדתי כמה דברים כמו לנקות את הליפסטיק, אולי עוד כמה דברים, אבל אני מבקש לומר לכם כאן, לשרי ולשרות הליכוד, לחברי וחברות הכנסת הוותיקים והחדשים שלנו. כמה חדשים יש לנו! יוצא מן הכלל. לראשי הערים, לראשי הסניפים, כל הפעילים, לאנשי הליכוד היקרים שלנו. אני נרגש מאוד בלילה הזה, זה לילה של ניצחון אדיר! שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה!

חברי וחברותי, אחיי ואחיותיי, ואינני אומר זאת מן הפה אל החוץ, אני אומר זאת מעומק ליבי, כי שליחות גדולה מנחה אותנו, שליחות גדולה מנחה אותי. אני פועל יום ולילה. אני פועל יום ולילה בשמכם, למענכם, למען המדינה שלנו, למען העם שלנו, למען הארץ שלנו.
אני מבקש מעומק ליבי להודות לכולכם, אתם הבאתם הישג דמיוני, אני אומר לכם, הישג כביר, כמעט בלתי נתפס.

הבאתם הישג כביר, בלתי נתפס, ולתקשורת מגויסת בתנאים בלתי אפשריים והליכוד גדל באופן דרמטי, זה הישג מדהים! ואני רוצה להגיד לכם גם משהו אישי. אני מאוד נרגש שעם ישראל שוב נתן בי אמון בפעם החמישית ועוד אמון גדול יותר! אני אור לכם, הוא שוב תן אמון, ועבורי זה חסר תקדים, תי קיבלנו כ"כ הרבה מנדטים? אני לא זוכר. לפי רוב המדגמים גוש הימין בהנהגת הליכוד ישיך להוביל את מדינת ישראל ב-4 השנים הקרובות ונמשיך להצעיד את ישראל לפסגות חדשות.

אני מאין, כך חונכתי על ידי אבי ז"ל פרופ' בנציון נתניהו, וכך הוא חונך על ידי סבי ז"ל הרב נתן מיליקובסקי נתניהו. אני אמין שהקדוש ברוך הוא וההיסטוריה נתנו לעם ישראל הזדמנות נוספת, הזדמנות פז,להפוך את מדינתו לאומה חזקה, מן החזקות בין אומות העולם, ולשם כך אני פועל. מדינה חזקה, מדינה שטוב לחיות בה, מדינה שטוב ובטוח לחיות בה למענינו ולמען הדורות הבאים, למען נצח ישראל.

ראש הממשלה ורעייתו
ראש הממשלה ורעייתו

אני רוצה לומר לכם, על צו השעה, צו השעה 2 לפנות בוקר טוב אני לא אפריע לצעקות היידה שרה! היידה שרה! אני רוצה לומר לכם שלילה ארוך ויתכן גם יום ארוך עוד לפנינו ונתין לתוצאות האת אבל כבר עכשיו אני בקש להודות לכם, לכם אזרחי ישראל שתמכתם בנו, לכם מצביעי הליכוד שמאמינים בדרכינו. לכם, פעילי הליכוד, שנעניתם לקריאתי. זה פשוט לא יאומן. עברתם עיר עיר, שכונה שכונה, רחוב רחוב, בית בית!

לכם המתנדבים הנפלאים, ולכם אנשי המטה המסורים. אתם שליוויתם אותי סביב השעון ללא לאות, במיומנות כבירה, איזו מקצועיות, איזה קור רוח. אתם יודעים מה זה לעמוד בצעקות שלי? זה לא דבר פשוט. אני ראיתי אתכם במיומנות ונאמנות ובאמונה עצומה, ויחד כולנו עבדנו כאיש אחד. עד הדקות האחרונות כדי להעיר את הציבור שלנו ולהביא אותו לקלפי, כדי להכריע את המערכה. כולכם, בלי יוצא מן הכלל, הבאתם המון לב ונשמה למאבק הקשה, ולכל אחד ואחד מכם יש חלק חשוב בהישג האדיר הזה, תודה רבה לכם.

כבר הלילה התחלתי בשיחות עם ראשי מפלגות הימין, השותפות הטבעיות שלנו. כבר הלילה כמעט כולם כבר הצהירו בפומבי שהם ימליצו עלי להרכיב את הממשלה הבאה, ימליצו עלי בפני נשיא המדינה שלנו. אני מתכוון לסיים בהרה במטרה להקים ממשלה לאומית יציבה. אני רוצה להבהיר, זו תהיה ממשלת ימין, אבל אני מתכוון להיות רה"מ של כל אזרחי ישראל, ימין ושמאל, יהודים ו לא יהודים כאחד, כל אזרחי ישראל. כי אני דואג לכולם. לחיילים של כולנו, אתם יודעים את זה. אני דואג לביטחון של כולנו, אתם יודעים את זה. אני דואג למדינה שלנו, גם את זה אתם יודעים, ככה זה היה וככה זה יהיה.

הישגים כבירים נזקפים לזכותנו. לא תמיד מפרסים את זהה, בלשון המעטה, אבל הציבור חכם, הציבור יודע, הציבור אוהב. הישגים אדירים נזקפים לזכותנו, אבל אני רוצה להגיד לכם, גם אתגרים כבירים עומדים בפנינו. בביטחון, בכלכלה, בחברה, ביחסי החוץ, אתגרי ביטחון וגם אתגרים לנורמליזציה ושלום עם העולם הערבי. זה קורה, עוד אנחנו מדברים וזה קורה. אתגרים כבירים בכל התחומים. אני בטוח שבכוחות משותפים נוכל לכל האתגרים הללו ולכן אני בקש שוב, להודות לכם מעומק הלב וגם להודות.

אני מבקש להודות לעוד שלושה אנשים. אני מבקש להודות לרעייתי האהובה שרה, לבני האהובים יאיר ואבנר, אני מבקש לומר למשפחתי כמה סבל עברתם,כמה חצי רשע ורוע ספגתם, רק בגלל שאתם המשפחה האוהבת והתומכת שלי. אתם המשענת של חיי. ואתם, אתם אזרחי ישראל, המשענת שלנו! ראינו אתכם בשווקים, בערים, בישובים, ראינו את האהבהה שלכם, את התמיכה שלכם, כל כך חיזקתם אותנו, כל כך חימתם את ליבנו. אני ממבקש להודות לכולכם, ויחד בעזרת השם, יחד נמשיך לעשות ויחד נמשיך להצליח! תודה רבה לכם.

צפו בחגיגה המוקדמת של בני גנץ לפיד אשכנזי ויעלון מיד לאחר פרסום תוצאות המדגם הראשוני שהתברר כלא נכון

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.