קרדיט תמונה: לע"מ

מתנצלים?

צפו: הנשיא ריבלין מתנצל בפני יאיר גולן

נשיא המדינה ריבלין ניצל את סבב ההתייעצויות בבית הנשיא בכדי להתנצל בפני סגן הרמטכ"ל לשעבר יאיר גולן, על המתקפות שספג לאחר שהשווה את ישראל לחברה הנאצית, בנאומו ביום השואה - צפו בהתנצלות המפוארת בשם אזרחי ישראל

העיתונאי עמית סגל תקף את הנשיא וכתב: "מתי הנשיא יתנצל בשם יאיר גולן בפני אזרחי ישראל?"

העיתונאי יעקב אחימאיר הגיב בטוויטר: "רק שיהיה ברור: אינני נכלל ברשימת האזרחים שהנשיא התנצל בשמם."

העיתונאי שמעון ריקלין תקף בתגובה: " ‏כל פעם כשאני חושב שריבלין שבר את שיא החוצפה ועזות מצח כנגד עם ישראל. אני מתבדה. והפעם: כמי שהשווה את בני עמו לטרוריסטים. הוא מתנצל בפני יאיר גולן! על שדיברו נגדו אחרי שהוא, גולן השווה את ישראל לנאצים. ואת זה הוא עושה כבן לניצולי שואה. נשבע לכם. לא מבין איך הגענו למצב ההזוי הזה"

נשיא המדינה ראובן ריבלין מתנצל בשם אזרחי ישראל על המתקפה שספג לאחר שהשווה את ישראל לתקופה הנאצית: "כבן לשורדי שואה, אני מבקש באמת להתנצל בשם כל מי שהוא אזרח במדינת ישראל ויודע על פעלך, על דברים שנרמזו או נאמרו בקשר לדברים כאלו או אחרים, אתה אחד מטובי בנינו בלי קשר לעמדותיך הפוליטיות" – עוד אמר גולן לריבלין: "לא רק נתניהו סטה מהדרך הישרה, תנועת הליכוד כולה סטתה מדרך הישר"

כזכור, סגן הרמטכ"ל יאיר גולן עורר סערה כשהשווה את ישראל לתקופה הנאצית

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 6 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 21 דקות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.