באזזנט

קרדיט תמונה: צילום: ידיעות מהשטח בטלגרם

שערורייה

קורונה? הלוויה המונית במרכז בני ברק

למרות איסור גורף על התקהלות, מאות משתתפים בשעה זו במרכז העיר בני ברק בהלוויה של ראש ישיבה הרב צבי שינקר שהלך לעולמו במהלך השבת. המשטרה לא פיזרה את המשתתפים. שדר הרדיו מנחם טוקר צייץ: "חרדי שמפר את הוראות משרד הבריאות ומסכן אחרים הוא לא חרדי. לא דתי. לא אדם.רוצח!!!"

מוקדם יותר הערב, פרסם ראש עיריית רמן גן כרמל שאמה הכהן, כי הוא אינו יכול לבנות חומה שתפריד בין רמת לגן לבני ברק: "הסמכות והיכולת לסגור תא שטח של שכונה או עיר היא בידי הצבא והמשטרה בלבד. אין טעם לפנות בלי הפסקה בדרישה לבנות חומה או גדר הפרדה מול בני ברק. אין לנו סמכות לכך ובטח לא זמן לבניה של חומה."

שאמה הוסיף: "המספרים של בני ברק ידועים ומוכרים היטב למקבלי ההחלטות וכמו כן אבקש לבחון האם פיזור הכתובות של החולים הרמת גנים מצביע על חשד להשפעה מצד התחלואה הקיצונית בעיר השכנה. רמת גן נכון להרגע עם שיעור תחלואת קורונה נמוך משל ת"א, קרית אונו, הרצליה, רעננה וקצת מעל גבעתיים. (מקום 24 ברשימה הארצית)", כתב שאמה לתושבי העיר.

בני ברק עם 267 חולים שנדבקו בנגיף הקורונה

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.