בושה

באזזנט

תיעוד: מהומת קורונה במאה שערים

12:52 | 29.03.20

עשרות שוטרים ופקחי משרד הבריאות פשטו הבוקר על שכונת מאה שערים בניסיון לאכיפת 'צו בריאות העם' האוסר על התקהלות ויציאה למרחב הציבורי במרחק של מעל מאה מטר. במהלך המהומות נזרקו חפצים וקריאות גנאי לעבר השוטרים. במקביל, גוייס מסוק משטרתי שחג מעל השכונות החרדיות ירושלים ומכריז לעוברים ושביים לחזור הביתה.

בשיחה עם אתר 'באזזנט' טוען תושב האיזור: "רוב הציבור שומר על הכללים, המשטרה מגיעה בכוחות גדולים ומתגרה בתושבים בגלל השידורים החיים של התקשורת מהשכונה"
בסוף השבוע, עצרה המשטרה חשוד בעיר מודיעין עלית לאחר שהפעילו תלמוד תורה מהפלג הירושלמי שבה שהו כ 40 ילדים, הורו לילדים לא להתפזר, גרמו לפרובוקציות והתעמתו עם השוטרים. לאחר שהשוטרים פיזרו את הילדים נרשם קנס למפעיל הישיבה וחשוד נוסף נעצר לחקירה בגין הפרת הוראה חוקית, הכשלת שוטר והפרת צו בהתאם להוראה.

הרב אלימלך פירר, מומחה הרפואה מהגדולים בישראל בפנייה מצולמת לאזרחי ישראל: "אני מנצל את הבמה הזו ואני פונה לכל אזרחי ישראל אנא תישארו בבית. ההתכנסות בבית הוכח בצורה ברורה שזה מונע את פיזור הוירוס ובכך בעצם מצילים חיי אדם. זה פיקוח נפש. ממש אני חוזר ומבקש להישמע להוראות של אנשי המקצוע במשרד הבריאות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הביצה סוערת

נקלט במצלמות

הסתה?

תגובות זועמות

תיעוד ראשוני

עימות בוטה לצפייה

יותר מדיי הפגנות

תגובה לאמדורסקי?

כך זה נראה

סכנה לציבור

אזהרת קללות קשות

דרמה בכנסת

נקמה?

"מודה ועוזב ירוחם"

זעם חרדי