ביבידוד

נתניהו: "אסור להתפלל במרחב הציבורי"

מחדרו המבודד במעון ראש הממשלה, מסר נתניהו הצהרה לאזרחי ישראל והודיע על החמרה בהגבלות על הציבור מחשש להתפשטות הנגיף: "את האיפור והשיער עשיתי בעצמי, וכך זה נראה" / תוצאות הבדיקות של ראש הממשלה, משפחתו והצוות הקרוב יצאו תקינות. צפו
קרדיט: לע"מ

20:02 | 30.03.20

ראש הממשלה נתניהו: "למרות שהבדיקות הרפואיות בענייני עוד לא הסתיימו, החלטתי להיכנס לבידוד מרצון כדי לתת דוגמה אישית .זה נכון שאנחנו בישראל במצב טוב יותר כמעט מכל מדינות העולם במה שנוגע למספר החולים הקשים ולשיעור התמותה אבל איננו מסתפקים בכך. אנו שואפים להגיע למידת ההצלחה של מספר מדינות באסיה שהאטו מאד את קצב הידבקות בנגיף.לכן החלטתי להביא הערב עוד הגבלות שמיועדות להצלת חיים"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

"החלטתי להביא לממשלה עוד הגבלות מצילות חיים. ראש הממשלה נתניהו: "חופה וקידושין- בלי אורחים ובלי מוזמנים אלא רק משפחה גרעינית. יוצא דופן – הלויות ובריתות, כל זה בשטח פתוח תוך שמירה על מרחק דרוש של לפחות 2 מ' מאדם לאדם". לא תהיה התקהלות של יותר מ-2 אנשים שאינם מאותה משפחה גרעינית. נאסרות תפילות במרחב הפתוח".

עוד מסר ראש הממשלה נתניהו, כי כוחות הביטחון החלו הערב לאכוף בחומרה בשכונות בהם הקיצונים מעוררים מהומות: " "הרוב הגדול ממושמע, אבל המיעוט שלא נשמע מסכן את עצמו ואת הרוב גם יחד. זו הפקרות ממדרגה ראשונה. לכן הנחיתי את כוחות הביטחון לערוך מבצע אכיפה מוגבר היכן שיש הפרות כאלו ואירועים שמסכנים את החיים של כולנו. הכוחות מתחילים לעשות זאת עכשיו. אנחנו נמנע מגורמים קיצוניים לפגוע בבריאות הכלל. נבוא חשבון עם מי שתוקף את הכוחות שמבקשים למלא שליחות למען כולנו."

שר האוצר משה כחלון הביע אופטימיות זהירה ואמר: "אני מאמין שאחרי חג הפסח המשק יחזור לתפקד, אמנם בהדרגה אבל יחזור לתפקד. אנחנו נחזור לאיתנות כלכלית מהר ממה שמצפים"

ח"כ יאיר לפיד צייץ בתגובה לנאום נתניהו: "מספיק כבר עם ״מדינות רבות הלכו בעקבותינו״. אנחנו בפיגור ניכר אחרי קוריאה, גרמניה, דנמרק ומדינות רבות נוספות."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט