מתקפת קורונה

לשכת הנשיא

ריבלין נגד מצליח: "ביקשתי לצעוק צעקה גדולה"

לאחר המונולוג העצבני של המגישה רינה מצליח בערוץ 12 נגד הציבור החרדי, נשיא המדינה ראובן ריבלין יוצא נגד ההסתה המתחוללת בתקשורת נגד הציבור החרדי: "אסור להאשים ציבור זה או אחר בהאשמות שווא על הפצת מחלות"
12:21 | 05.04.20

נשיא המדינה ראובן ריבלין מתייחס הבוקר להאשמות נגד הציבור החרדי בהפצת נגיף הקורונה: "במכירת החמץ שערכתי היום, ביקשתי לצעוק צעקה גדולה כנגד הקולות שאני שומע נגד הציבור החרדי. אנשים אחים אנחנו והערבות ההדדית היא נר לרגלנו."

"אסור להאשים ציבור זה או אחר בהאשמות שווא על הפצת מחלות ובוודאי שאין לפגוע בציבור שלם בגלל מעשים רעים של יחידים המתרחשים בכל חברה.", כתב הנשיא ריבלין.

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

במונולג עצבני ב'אולפן שישי' תקפה מצליח את החרדים, בו היא האשימה את רוב החרדים שהם לא מחויבים לצווי המדינה, ולמעשה מאשימה את רוב המגזר החרדי בהתפרצות הקורונה בבני ברק ובירושלים.

"יש פה ציבור ששנים לא מקבל את סמכות המדינה", אמרה מצליח, והביאה דוגמאות של פקידי מס הכנסה שנכנסים למאה שערים או בני ברק שנכנסים לבדוק את העסקים שם ונאלצים לצאת בליווי שוטרים, בעקבות התקהלות נגדם. "החרדים צריכים לקבל המדינה לטוב ולרע", אמרה מצליח, "החרדים מרגישים בלתי מחויבים לצווי המדינה"

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה קרא לחרם צרכנים על המפרסמים: "החרדים יכולים להוריד את ערוץ 12 על הברכיים. חרם מאורגן של כל המליון חרדים בישראל על כל מוצר שמפורסם בהפסקת הפרסומות בערוץ 12 עד שרינה מצליח ואמנון אברמוביץ מפוטרים על מופע ההסתה שלהם. (מפוטרים לא מתנצלים!)"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram