באזזנט

קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ

חג שמח

הנשיא ריבלין מתנצל שוב על הפרת ההנחיות

נשיא המדינה ראובין ריבלין מתנצל שוב בפני אזרחי ישראל, לאחר שנחשף כי הפר את הנחיות משרד הבריאות וחגג את ליל הסדר בחיק משפחתו.

בפוסט שפרסם ערב החג כתב הנשיא ריבלין: "התבלטתי אם לכתוב שוב בכניסת החג. לפעמים עדיף לו לאדם לא לדבר ולקבל על ראשו את הכעס. אני מקבל מכם על הראש בשבוע האחרון על בחירה לא נכונה שעשיתי שאין דרך להצדיק אותה.

לסיום כותב ריבלין: "בחג השני אני נוהג אחרת, ומקווה שהימים שעוד נכונו לנו ״שיהיו נכונים, שיהיו רכונים, שיהיו מעלינו כמו כפות תמרים".

לאחר חשיפת הפרשה פרסם הנשיא התנצלות ראשונה בו הסביר למה הפר את ההנחיות: "בטרם תכנס השבת אני מבקש להתנצל. אני קורא את התגובות הקשות לכך שבתי מלווה אותי במהלך החג ואני מבין את רובן. מאז הלכה נחמה ילדיי מסייעים לי רבות בענייני האישיים, וגם במענה הנדרש בענייני עבודה כאנשי קשר במהלך החגים וסופי השבוע, כשלשכתי אינה מאוישת. אני מבין כי אם לא מכירים את סדר יומי כנשיא, קשה להבין זאת ואני מצר על כך."

אמש גם ראש הממשלה נתניהו חצי התנצל על שאירח את בנו אבנר בליל הסדר למרות שאינו גר במעון ראש הממשלה.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.