דרעי ליברמן

שימוש בקורונה

באזזנט

ליברמן נגד האברכים: "היחידים שלא הוצאו לחל"ת וממשיכים לקבל"

ח"כ אביגדור ליברמן יוצא במתקפה נגד שר הבריאות ליצמן והמגזר החרדי: "היחידים שלא הוצאו לחל"ת ומעולם לא שילמו מס הכנסה או ביטוח לאומי וממשיכים לקבל מידי חודש קצבאות". (פוליטי) .
17:03 | 16.04.20

יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן תוקף בחריפות את שר הבריאות ליצמן בעקבות חילוקי הדעות על אסטרטגיית היציאה ממשבר הקורונה.

"שמעתי שמשרד הבריאות בראשות ליצמן מתנגד לחזרה הדרגתית של המשק לתפקוד. אני רוצה להזכיר למר ליצמן שמאות אלפי אזרחים במדינת ישראל יצאו לחל"ת עם חשש כבד שלחלק לא מבוטל מהם לא יהיה לאן לחזור. עשרות אלפי עצמאיים ובעלי עסקים קטנים שכל חייהם שילמו מס הכנסה וביטוח לאומי, נותרו בלי פרנסה ולא מצליחים לחדור את סבך הבירוקרטיה על מנת לקבל הלוואה מהקרן שהקימה המדינה.

לסיום תקף ליברמן: "היחידים שלא הוצאו לחל"ת ומעולם לא שילמו מס הכנסה או ביטוח לאומי וממשיכים לקבל מידי חודש קצבאות, אלו אברכים ותלמידי ישיבות. אולי הגיע הזמן שתסיק מסקנות מר ליצמן?"

בראיון לאתר 'מעריב התייחס ליברמן למו"מ של גנץ עם נתניהו: "לנו בישראל ביתנו ברור שהדרך היחידה להביא את נתניהו לממשלת חירום, אפילו לפרק זמן קצת ומוגדר, היא לשים על השולחן איום מוחשי ואמין. אם תרצו, אקדח פוליטי מעשן"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram