באזזנט

קרדיט תמונה: אלעד מלכה

חוזר ללפיד?

אין הסכמות: פיצוץ בפגישת נתניהו גנץ

התפוצצה פגישת ראש הממשלה נתניהו ויו"ר 'כחול לבן' ח"כ גנץ, ככל הנראה על רקע אי הסכמות על הוועדה לבחירת שופטים. ח"כ יעלון: "ברוכים הבאים לפוליטיקה המלוכלכת ולשחיתות של נתניהו"

אין אחדות: יו"ר 'כחול לבן' ח"כ גנץ עזב ללא הסכמות את הפגישה הבוקר במעון ראש הממשלה נתניהו בירושלים בעקבות אי הגעה להסכמות על הוועדה לבחירת ושופטים. עוד דווח כי גנץ צפוי לאשר לחברי הכנסת להגיש את הצעות החוק שימנעו מנתניהו לכהן בתפקיד רה"מ.

ח"כ יעלון הגיב: "לחברינו בכחול-לבן, מבין שהסרתם את שמותיכם מרשימת החוקים נגד שחיתות משרתי ציבור. אי-אפשר לאחוז את המקל בשני קצותיו. או שאתם בעד שחיתות או שאתם נגד. כאן נמדדת מנהיגות. ברוכים הבאים לפוליטיקה המלוכלכת ולשחיתות של נתניהו."

אמש תקף גנץ את העיכוב בהגעה להסכמות: "דבריו קורעי הלב של יובל כרמי הם אות אזהרה לנו מנהיגי הציבור – לא לבזבוז מיליארדי שקלים במערכת בחירות רביעית. כן להקמת ממשלת חירום לאומית שתטפל בנגיף הקורונה ולא פחות חשוב, במשבר הכלכלי שמאיים על מיליוני ישראלים שלא יסלחו למי שיגרור אותם לבחירות בתקופה הזו כדי לקושש כמה מנדטים."

ח"כ אסף זמיר ממפלגתו של גנץ התייחס לפיצוצים וכתב: "לא יודע איך זה יגמר (יש לי תחושה), אבל אני שלם במאה אחוז עם כל שניה שניסינו ועדיין מנסים למנוע את ההליכה המופקרת והלא נדרשת לבחירות רביעיות, מתוך הבנה שישראל צריכה עכשיו ממשלה רחבה ומתפקדת כדי להתמודד עם המשבר הכלכלי חברתי העצום הזה."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.