באזזנט

קרדיט תמונה: צילום סלפי: איימן עודה

תגובה מאופקת

ליברמן: "ממשלה עם עלה תאנה שעליו שני פלאפלים בכירים"

יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן מגיב להצלחת ראש הממשלה נתניהו להקים ממשלה עם שותפו הפוליטי לשעבר ח"כ גנץ. עוד בן גביר: "הערב הזה של הקמת ממשלת שיתוק לאומי"

בפוסט שפרסם ליברמן הוא מברך ועוקץ: "אני מברך על הקמת הממשלה, למרות שזאת לא ממשלת אחדות אותה הציבור רצה והיא צו השעה. מדובר בממשלה נוספת של נתניהו והגוש החרדי-משיחי שלו עם עלה תאנה שעליו שני פלאפלים בכירים"

עוד מברך ליברמן: "ישראל ביתנו תהיה אופוזיציה עניינית. אם הממשלה תפעל נכון בתחום המדיני, הכלכלי והמאבק בקורונה נתמוך בה מבחוץ. מנגד לא נהסס למתוח ביקורת נגד החלטות מדיניות שגויות, חוקים בנושאי דת ומדינה הפוגעים בעיקרון של חיה ותן לחיות, ונמשיך להיאבק למען העצמאיים, הפנסיונרים, העולים, והנכים".

עו"ד איתמר בן גביר הגיב בזעם: "הערב הזה של הקמת ממשלת שיתוק לאומי (והעברת השליטה במשרד המשפטים לשמאל) צריכים מי שתקעו סכין בגב ומנעו חיבור בימין לעשות חשבון נפש. אמרנו שאם אין עוצמה יהודית לא תהיה ממשלה ימנית.לצערי צדקנו. הגיע הזמן לפריימריז בימין ולהקמת רשימה שתייצג את רצון הבוחר הימני ולא אליטה של מנותקים."

התנועה לאיכות השלטון עותרים לבג"ץ נגד נתניהו

יועצו של ראש הממשלה נתניהו, יונתן אוריך התרברב בטוויטר וצירף סרטון בו הוא רומז על עריקים מהמפלגה עוד במוצאי יום הבחירות: "מוצאי הבחירות. ברוך שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה"

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק הגיב: "רגע הכניעה של גנץ ואשכנזי, בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הוא אירוניה היסטורית. קריסה אישית, פוליטית ומוסרית של גנץ בפני סחטנות בריונית של נאשם, שפועל להרס הדמוקרטיה בחסות הקורונה", תקף אהוד ברק.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.