תגובה מאופקת

צילום סלפי: איימן עודה

ליברמן: "ממשלה עם עלה תאנה שעליו שני פלאפלים בכירים"

יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן מגיב להצלחת ראש הממשלה נתניהו להקים ממשלה עם שותפו הפוליטי לשעבר ח"כ גנץ. עוד בן גביר: "הערב הזה של הקמת ממשלת שיתוק לאומי"
19:56 | 20.04.20

בפוסט שפרסם ליברמן הוא מברך ועוקץ: "אני מברך על הקמת הממשלה, למרות שזאת לא ממשלת אחדות אותה הציבור רצה והיא צו השעה. מדובר בממשלה נוספת של נתניהו והגוש החרדי-משיחי שלו עם עלה תאנה שעליו שני פלאפלים בכירים"

עוד מברך ליברמן: "ישראל ביתנו תהיה אופוזיציה עניינית. אם הממשלה תפעל נכון בתחום המדיני, הכלכלי והמאבק בקורונה נתמוך בה מבחוץ. מנגד לא נהסס למתוח ביקורת נגד החלטות מדיניות שגויות, חוקים בנושאי דת ומדינה הפוגעים בעיקרון של חיה ותן לחיות, ונמשיך להיאבק למען העצמאיים, הפנסיונרים, העולים, והנכים".

עו"ד איתמר בן גביר הגיב בזעם: "הערב הזה של הקמת ממשלת שיתוק לאומי (והעברת השליטה במשרד המשפטים לשמאל) צריכים מי שתקעו סכין בגב ומנעו חיבור בימין לעשות חשבון נפש. אמרנו שאם אין עוצמה יהודית לא תהיה ממשלה ימנית.לצערי צדקנו. הגיע הזמן לפריימריז בימין ולהקמת רשימה שתייצג את רצון הבוחר הימני ולא אליטה של מנותקים."

יועצו של ראש הממשלה נתניהו, יונתן אוריך התרברב בטוויטר וצירף סרטון בו הוא רומז על עריקים מהמפלגה עוד במוצאי יום הבחירות: "מוצאי הבחירות. ברוך שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה"

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק הגיב: "רגע הכניעה של גנץ ואשכנזי, בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הוא אירוניה היסטורית. קריסה אישית, פוליטית ומוסרית של גנץ בפני סחטנות בריונית של נאשם, שפועל להרס הדמוקרטיה בחסות הקורונה", תקף אהוד ברק.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

דקר ונעצר

תיעוד וידאו

מצטרפים לחמאס

סאטירה או הסתה?

26,257 נדבקים

מכחיש קורונה

פריצה מכוונת?

ממשלה קרועה

קרב ברשת

קואליציה קרועה

סערה ברשת

נתניהו מאשים

ממשלה קרועה

מלחמה בטרור

ירי בנגמ"ש