קרדיט תמונה: קמפיין מפלגת העבודה

מצטרפים לנתניהו

עמיר פרץ: "כמו שאמרנו – אצלנו בני אדם לפני הכל"

יו"ר מפלגת 'העבודה' ח"כ עמיר פרץ שהבטיח אין ספור פעמים שלא יצטרף לממשלת נתניהו, מצייץ הערב ברכות על הצטרפותו לממשלת נתניהו.

בהודעה שפרסם הערב ח"כ עמיר פרץ הוא כותב: "מצטרפים לממשלת אחדות שיוויונית, מפלגת העבודה חוזרת למנהיגות הלאומית. החלטנו להצטרף לממשלת אחדות שוויונית עם רוטציה ובעוד שנה וחצי אנו נהיה שותפים לכניסתו של בני גנץ לתפקיד ראש הממשלה ה- 13 של מדינת ישראל. כי כמו שאמרנו – אצלנו בני אדם לפני הכל."

הגולשים ברשת הגיבו להודעתו של פרץ בזעם מקלדות. הדר סגל, מעריצו השרוף של יאיר לפיד הגיב: "אתה גנב קולות רציני. כזה ליצן. בסוף הקריירה הפוליטית שלך אתה מביך מתמיד.

גולש נוסף צייץ בזעם: "אין לך טיפת בושה? שרלטן וגנב קולות. עשית מעשה רמייה שפל רק בשביל לקושש ג'ובים. אתה חרפה ותימחק מהר מאוד מההיסטוריה הפוליטית של המדינה, יחד עם השפם שלך"

העיתונאית דפנה ליאל דיווחה, כי ח"כ עמיר פרק ואיציק שמולי צפויים לקבל, חברות בקבינט הכלכלי, תיק הכלכלה מורחב עם משרד העבודה, משרד הרווחה, מנהלת הבדואים בדרום והקמת מנהלת הבדואים בצפון, בתמורה להצטרפותם לממשלת נתניהו.

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.