הלב נקרע

טרגדיה: אב ל-14 נפטר מנגיף הקורונה

הרב חיים אהרון טורצ'ין ז"ל נפטר בפתאומיות בגיל 48, לאחר שנדבק לפני מספר ימים בקורונה כשהוא ללא מחלות רקע. הוא הותיר אחריו אלמנה וארבעה עשר יתומים המומים וכואבים. תיעוד קורע לב
קרדיט: אלבום משפחתי

באזזנט > >
12:17 | 21.04.20

מתגייסים להצלת תשעת היתומים הקטנים | לחצו כאן

רבי חיים אהרן ז"ל נדבק בנגיף הקורונה ואושפז בבית החולים לפני מספר ימים, במוצאי שבת החלה הידרדרות חמורה במצבו והוא חובר למכונת 'אקמו'. הבוקר הוא נפטר בצער רב בבית החולים איכלוב.

בנו של הרב ספד בכאב: "תמיד היינו משפחה ברוכת ילדים שמתמודדת כלכלית אבל אף פעם לא הרגשנו את הקושי, אבא הקרין כ"כ הרבה סמכות ועוצמה, ידענו שיש על מי לסמוך ואנחנו נמצאים בראש סדר העדיפות שלו. הקורונה עצרה לנו את החיים לנצח, היא גזלה מאיתנו את הדבר הכי יקר בפתאומיות מחרידה ולעולם לא נוכל לחזור להיות המשפחה שהיינו."

"אנחנו מסתכלים על אמא ורואים את הפחד הנורא בעיניים, עכשיו היא נשארה לבד עם תשעה יתומים בבית. הדאגה לשלומם מוסיפה כאב עצום על האסון ונוטלת את מעט השפיות שעוד נותרה בנו"

קרובי המשפחה הקימו קרן צדקה לאלמנה ותשעת הילדים שנותרו לבדם בבית. "אנחנו חייבים להיות שם במקומו ולדאוג ליציבות כלכלית תומכת בתוך ים הכאב הסוער. זה הזמן בשעה קשה זו לתרום ולחזק את המשפחה"

לעזרה למשפחה לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט