גירושין כואבים

לפיד ולוי במתקפה על ניסנקורן: "חבורת אפסים, נוכלים"

ח"כ מיקי לוי מ'יש עתיד' נזרק מהוועדה המסדרת בראשות שותפו הפוליטי עד לא מזמן, ח"כ אבי ניסנקורן, לאחר שהתפרץ בצעקות והטפה נגד ההסכם הקואליציוני עליו חתם יו"ר כחול לבן גנץ עם ראש הממשלה נתניהו. ח"כ לפיד: "נסענו ביחד במערכת הבחירות והיינו מדברים בלילות והייתם מספרים לי כמה אתם מזועזעים מהעובדה שאנשים כאלה מנהלים את מדינת ישראל"
קרדיט: ערוץ הכנסת

16:01 | 23.04.20

דיון סוער בוועדה המסדרת: ח"כ מיקי לוי מיש עתיד איבד את שלוותו בסיום נאומו, והתפרץ בצעקות על יו"ר הוועדה ח"כ אבי ניסקורן, שעד לא מזמן היה חבר מפלגתו.

"אתם חבורת נוכלים אפסים"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

ח"כ יאיר לפיד תקף גם הוא את יו"ר הוועדה ח"כ אבי ניסקורן: "איך תתסכל על אישתך בלילה?"

"כולם רצו ג'ובים וגם כולם קיבלו ג'ובים, אני לא ראיתי כל כך הרבה תפקידים מהיום שאני בפוליטיקה וגם בשלושים שנה לפני שכיסיתי פוליטיקה. 52 שרים וסגני שרים שכולם מקבלים משהו כדי שהם יוכלו לחזור הביתה ולהגיד אל תשאלי רעייתי או אל תשאל בעלי יש לי לשכה, יש לי נהג, יש לי מזכירים ומזכירות, יש לי חנפנים וחנפניות וכל מי שאני מכיר מסביבי גם לא אמצא סידורי עבודה, ואין לי כבוד, אין לי יושר, אין לי אמת ואין לי הגינות ואין לי עבודה. לא תהיה עבודה בממשלה כזאת"

"אל תטעו את עצמכם, אתם לא תיהנו דקה אחת במשרדים החדשים שלכם. אבי, אתה תשב שם ואתה תקלל את עצמך כי אתה תגיד לעצמך אני זוכר את עצמי חודש אחורה, חודשיים אחורה כשעוד הייתי אדם הגון שפעל למען מטרות שהוא האמין להם ועכשיו אני משרת אנשים שאני בתוכי, ולא כל כך בתוכי, בז להם בוז עמוק. אני משרת מטרות שבתוכי ולא כל כך בתוכי אני בז להם בוז עמוק."

לפיד המשיך ותקף: ""אתם מכניסים פה סעיף שאומר שלא ראש ממשלה עם כתבי אישום לא יוכל להמשיך לכהן, אלא ראש ממשלה אחרי הרשעה, עבריין מורשע, יוכל להיות ראש ממשלת ישראל ואתה כשר המשפטים תהיה חתום על זה. איך תחיה עם עצמך? עזוב מה תגיד בתקשורת, תלך לטלוויזיה תדבר, איך תחיה עם עצמך? איך תסתכל על אשתך בלילה כשהיא תראה את זה במהדורת החדשות?"

לסיום חשף לפיד: "אני יודע מה אתם חושבים עליהם, כי נסענו ביחד במערכת הבחירות והיינו מדברים בלילות והייתם מספרים לי כמה אתם מזועזעים מהעובדה שאנשים כאלה מנהלים את מדינת ישראל, כמה אתם בזים להם ושונאים אותם, ועכשיו אתם הולכים להיות תחתם ואתם תעשו מה שהם אומרים לכם. מה שקורה זה ששם ישב קודם מיקי זוהר, הבוס החדש שלכם, תתחדשו."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט