באזזנט

תמונה – ארכיון: מד"א

מזעזע

דיווח: אשה בת 30 נרצחה. בעלה נמלט

דיווח ראשוני על אשה כבת 30 שאותרה בבית ללא רוח חיים ועליה סימני דקירה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור החשוד ברצח שנמלט מהמקום.

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור החשוד ברצח אשר נמלט מהזירה. החשוד נראה לאחרונה כשהוא ללא חולצה ולבוש במכנס ג'ינס שחור.

פרטי החשוד: אלאזה מאנדפרו בן 37 כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 או למשטרת

מוקדם יותר הערב דווח על אישה מחוסרת הכרה שנמצאה בדירה בחולון. חובשים ופראמדיקים מדווחים על אישה כבת 30 ללא סימני חיים וקובעים את מותה. החשוד ברצח נמלט מהמקום.

אהרון נח חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בגברת ללא הכרה ולאחר בדיקה התברר כי היא ללא רוח חיים. למרבה הצער נקבע מותה בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.