באזזנט

תמונה – JESHOOTS.COM

מבזק

בקרוב חוזרים לטוס: נתב"ג נערך לפתיחה מחדש

ישראל מנסה לחזור לשגרה לאחר וירוס הקורונה ולקראת חזרתו לפעילות ב-1 ביוני, נמל התעופה בן גוריון נערך לפתיחה תחת הגבלות חדשות.

נמל התעופה בן גוריון יפתח בקרוב לתנועת נוסעים תחת הגבלות של משרד הבריאות ורשות שדות התעופה. ההגבלות על הנוסעים יכללו בין היתר רישום מקוון והגעה של 4 שעות לפני הטיסה לצד בדיקות חום ובדיקת ציוד מגן ברשותם כמו מסכה.

חנויות הדיוטי פרי יתנהלו על פי תקן התו הסגול עם מרחקי ביטחון וככל הנראה יפעלו בשלב הראשוני בצורה מצומצמת. כלל הטיסות יצעו בשלב זה דרך טרמינל 3 וטרמינל 1 ישאר סגור.

אז לאן טסים? יעדי הטיסות בשלב הראשונים עם כאלו שבהם התחלואה מוירוס הקורונה נמוך. בין היעדים על פי הדיווחים – יוון וקפריסין.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.