באזזנט

תמונה – טוויטר אבישי בן חיים

בעד או נגד

אבישי בן חיים במונולוג עצבני: "מחר אתם שופטים אותי"

העיתונאי אבישי בן חיים במונולוג נוקב בערוץ 13 נגד שליטת האליטות בישראל השנייה, בעקבות העמדת ראש הממשלה נתניהו לדין: "ביום ראשון מתחיל המשפט שלי, משפט נגדי". צפו

משפטי נתניהו: אחרי קמפיין 'הוא זכאי' של שר הפנים אריה דרעי מאז כניסתו לכלא, מתגייס העיתונאי אבישי בן חיים למען ראש הממשלה נתניהו ומפרסם מונולוג נוקב בערוץ 13.

"ביום ראשון מעמידים אותי למשפט. ביום ראשון מתחיל המשפט שלי, משפט נגדי. ההגמוניה תגיד שזה משפט נתניהו, אולי זה מה שאפילו הוא חושב, אבל אני מרגיש ומבין היטב שזה לא המשפט הפרטי שלו. זה המשפט שלי. ושל רבים אחרים שמרגישים כמוני."

משפט נתניהו – הוא המשפט של כולנו. של הריבון שבחר. של המחנה הלאומי. של הדמוקרטיה האמיתית.ביום ראשון ישפטו אותנו על שהעזנו לבחור לנו מנהיג. על שהעזנו לשים בו את מבטחנו. על שהעזנו להרים את הראש.

Posted by May Golan on Thursday, May 21, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.