תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

באזזנט הוא גוף חדשות ותוכן עצמאי שהוקם במטרה לספק לקוראיו את התכנים המעניינים ביותר, בצורה עניינית וחווייתית. מעצם כניסתכם לאתר שבכתובת Buzznet.co.il הינכם מסכימים לתנאי השימוש. במידה ואינכם מסכימים אנא הימנעו מכניסה לאתר. אתר באזזנט רשאי לשנות את תנאי השימוש בכל עת ללא יידוע.

1. תכני באזזנט מובאים AS IS וללא כל אחריות ואינם מהווים ייעוץ מקצועי, רפואי, משפטי או אחר. מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי שתכני האתר יעברו בדיקת עובדות בטרם פרסומם, אולם אין להסתמך על התוכן שמובא באתר כמידע עובדתי ומהימן.

2. חלק מתכני באזזנט הם בעלי אופי סאטירי ופארודי המוגנים על ידי חופש הביטוי ויש להתייחס אליהם בהתאם.

3. אין להעתיק ולהשתמש בשום תוכן שמופיע בבאזזנט ללא אישור מראש ובכתב מבעלי הזכויות. זכויות יוצרים השמורות לבעליהם/יוצריהם מאוזכרים באתר. באזזנט עושה שימוש בתמונות מהאתרים הבאים: Pixabay, Unsplash ואתר לע"מ ובהתאם לתנאי השימוש שלהם. תמונות שמסומנות מויקיפדיה ניתן להשתמש באופן חופשי תוך ייחוס קרדיט לויקיפדיה. תמונות מלע"מ יש להשתמש על פי תנאי השימוש באתר הממשלתית תוך ייחוס קרדיט לצלם.

4. מערכת באזזנט מכירה בחשיבות פרטיות הגולשים ואינה שומרת בשרתיה שום מידע אישי אודותיו. באזזנט עושה שימוש בשירותי צד שלישי כמו גוגל, פייסבוק, טוויטר, MailChimp, OneSignal ונוספים אשר שומרים את מידע הגולש, לרבות ע"י שילוב עוגיות בדפדפן.

5. מערכת תגובות הגולשים באתר היא של פייסבוק ובאחריותה. באם נתקלתם בתגובה שלדעתכם פוגענית, יש ליצור קשר עם פייסבוק.

6. מעצם שליחת תכנים למערכת באזזנט, באמצעות טופס, פייסבוק, טוויטר, יו טיוב, אתר האינטרנט או כל דרך אחרת הממוענת לבאזזנט ו/או לבאים מטעמו, הינכם מאשרים כי ברשותכם זכויות היוצרים ומקנים לבאזזנט אישור להפיץ, להעתיק ולשכפל לכל שימוש וללא כל תמורה מצידכם. מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי להעניק קרדיט בולט ליוצרים. באם חסר קרדיט אנא צרו קשר.

7. במידה ונתקלתם בתוכן באתר באזזנט שלדעתכם אינו צריך להיות באתר או דורש תיקון, ניתן ליצור קשר ע"מ שנוכל לבדוק את העניין. שליחת פנייה אינה מחייבת את באזזנט בפעולה כלשהי.

8. כל סכסוך בנוגע להסכם זה יהיה כפוף לדיני מדינת ישראל ויובא בפני מבית משפט בירושלים.

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!