קרדיט תמונה: פייסבוק ניר ברקת

קרב הירושה החל

צפו: שרית חדד מרימה לברקת "אתה תותח"

עודכן: 06.10.19 בשעה 21:19
ראש עיריית ירושלים לשעבר וח"כ בכיר בליכוד, המיליונר ניר ברקת, חגג היום את השקת ספרו "רץ למרחקים ארוכים", באירוע נוצץ ויוקרתי. בנאומו הכריז ברקת על כוונתו להתמודד על הנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. את הערב הרימה הזמרת שרית חדד ששרה לברקת "אתה תותח" - בהמשך הערב הפתיעה רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, שעלתה לבמה והודתה לבעלה ששומר עלינו - צפו

במהלך השקת ספרו החדש באירוע מנקר עיניים, הכריז ח"כ ניר ברקת על התמודדותו בהמשך על הנהגת הליכוד: "אף פעם לא קיבלתי את ההצלחה על מגש של כסף, לא בצבא ולא בהייטק ולא בירושלים. חרשתי את הארץ האהובה מקריית שמונה ועד אילת והצלחתי בעזרתכם ובעזרת השם להיבחר להנהגת התנועה"

עוד הוסיף ברקת: "מכובדיי, הליכוד תמיד היה בית שמכבד אתה המנהיגות שלו ומעצים אותה. הנאמנות והלכידות היא סוד ההצלחה, בניגוד לשאר המפגלות שעורפות את ראשי מנהיגיהם. בכל תחנות חיי למדתי שדווקא רגעים של קושי ומשבר, שם אנשים נבחנים.

ברקת הוסיף והצהיר על נאמנות לנתניהו החושש ממרד נגדו: "אדוני ראש הממשלה בנימין נתניהו אני מתייצב מאחוריך ותומך בך כראש הממשלה שלנו וכיו"ר תנועת הליכוד שלנו" – "אתם יודעים שאני רץ למרחקים ארוכים, לא אצה לי הדרך, להתמודדות על ההנהגה הלאומית יהיה את הזמן המתאים, ובבוא העת, רק בבוא העת אהיה שמה עבורכם"

בהמשך הערב הפתיעה רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, ועלתה לבמה שם החמיא לה ח"כ ברקת: "אני רוצה לומר לכם כמיש מכיר את שרה, להזכיר לכם כראש עיר, שרה נתניהו עבדה כפסיכולוגית, עובדת כפיסכולוגית ומטפלת בילדי ירושלים. ושרה היקרה, אני יודע כמה אוהבים אותך הקולגות שלך וכמה ילדי ירושלים אסירי תודה לפעילות שאת עשית. אני רוצה להודות לך בשם כל ילדי ישראל שאני יודע בכמה מסירות ואהבה את מטפלת בהם. קודם כל שוב, תודה רבה לשרה"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

עושה באזז

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל