התיק נסגר

הסוף: ליהיא גרינר תשלם קנס

ניצלה מכתב אישום: אושיית הרשת ליהיא גרינר שהקניטה שוטר תנועה שנתן לה דו"ח תנועה בסף אלף שקל על שימוש בנייד, הגיעה להסדר עם המשטרה, בו היא הודתה בהעלבת עובד ציבור. גרינר התחייבה שלא לחזור על העבירה למשך חצי שנה והיא תשלם קנס בסך 2,500 שקל. - חדשות
קרדיט: אינסטגרם ליהיא גרינר

16:47 | 07.11.19

עו"ד בן מעוז המייצג את גרינר מסר בתגובה ל-ynet: "התיק נגד גרינר נסגר היום, לא יוגש כתב אישום ומשטרת ישראל תסתפק בקנס מינורי של 2,500 שקל בלבד. אנחנו שמחים שהסיפור הזה חזר לממדיו הטבעיים וליהיא יכולה להמשיך בחייה".

כזכור, משטרת ישראל שקה לפתוח בחקירה נגד גרינר בחשד להעלבת עובד ציבור. גרינר עוררה סערה כשפרסמה באינסטגרם שלה תיעוד בו היא נראית זועמת על שוטר תנועה שנתן לה דו"ח של 1,000 ש"ח על החזקת טלפון נייד במהלך נהיגה בפקק, ואף מכנה אותו: "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי".

דקות לאחר פרסום הסרטון גרינר מחקה את הסרטון מחשבונה האישי באינסטגרם, אך הסרטון הפך במהרה לויראלי ברשתות החברתיות ובערוצי התקשורת, ועורר ביקורת רבה על סגנון הדיבור כלפי שליח ציבור, ולעיני ילדה קטנה שישבה לצידה במושב הקידמי. לאחר מכן הסבירה גרינר כי הילדה שנראית בסרטון היא אחיינית מארה"ב שבאה לביקור בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp