רגע של פחד

נקלט במצלמות: כך נגנב רכב מעיר הבה"דים

בעשרים שניות: כך נגנב רכב של איש צבא במילואים מהחניה בעיר הבה"דים - בתיעוד וידאו שפורסם ממצלמות האבטחה נראים הצעירים ככל הראה בדואים, מגיעים עם רכב וקושרים אותו לרכב הגנוב ונמלטים בפרעות מהמקום - התיעוד המלא
קרדיט: מתוך הסרטון

10:49 | 24.11.19

"זה רכב של חבר שלי מהצוות שנגנב מהחניה בעיר הבה"דים. החבר היה במילואים בקורס של שבועים בבסיס שבתומו לא היה לו איך לחזור הביתה. כותב ליאור סורקה בפוסט שפרסם בפייסבוק. "אפשר לצפות שצה"ל שמגן עלינו מצפון ועד דרום יכניס קיבינמט את החנית הרכבים של המילואימניקים לתוך הגדר הפנימית של הבסיס וישלח גם זוג חילים לפוטרול מזדמן על מנת לשמור לנו על הציוד. אנחנו לא צריכים לפחד שלא נמצא את הרכבים שלנו בכל פעם שאנחנו הולכים למילואים. זה בלתי נסבל!" כותב ליאור.

עוד כותב ליאור: "ובכלל, אני מצפה משר הביטחון החדש נפתלי בנט להורות לצה"ל ולמשטרה צבאית על פתיחת יחידה לתפיסת גנבי ציוד משטחי כינוס ושטחי אימון בדרום. אי אפשר לסבול יותר אימונים בצאלים כאשר גנבים בדואים חגים סביבנו כמו פגר באמצע המדבר ורק מחכים להזדמנות לדפוק לנו ציוד. אני מצפה שהיחידה החדשה הזו תשים לזה סוף ושגנבי הציוד מצה"ל יתחילו להיכנס לקלבוש. די!", כותב ליאור סורקה.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט