קרדיט תמונה: מתוך הסרטון

הישראלי המכוער

אלימות: נוסע זועם מאבד שליטה

עידכון אחרון לפני שנה 1
שר התחבורה יוצא מגדרו ומפרסם תיעוד וידאו לא מצונזר ממתקפה אלימה של נוסע זועם, כלפי נהג אוטובוס שלטענתו, לא עצר לו בתחנה בראשון לציון. בתיעוד שפורסם ברשתות החברתיות נראה הנוסע שובר לנהג המתגונן את המשקפיים והפלאפון האישי שלו. כך זה נראה

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' מתייחס לסרטון האלים שפורסם בו נוסע זועם מקלל ושובר לנגד אגד את חפציו: "אני בדרך כלל לא נוהג לעשות את זה. אבל זה מקרה חריג והפעם זה כנראה נדרש. התלבטתי עם עצמי מאתמול והחלטתי שאסור לי לשתוק. אני מעלה את הסרטון הזה כדי לעשות "שיימינג" להתנהגות האיומה של הנוסע הזה. שתפו הבקשה בכל הכח כדי שהבריון האלים הזה יתבייש לצאת מהבית ולהראות את פרצופו ברחוב."

עוד כותב השר: "צריך להיות ברור: שום דבר, אבל שום דבר, לא מצדיק התנהגות אלימה ומבישה כל כך כלפי נהגים בתח"צ. הנהגים עושים עבודת קודש במציאות מורכבת של עבודה סיזיפית ושוחקת ובתנאים קשים, וברובם המוחלט עושים את זה נהדר וראויים לכל הערכה. יש תקלות ויש מה לשפר אבל התנהגות כזו היא פשוט מחוץ לתחום!. אני קורא למשטרת ישראל לעשות כל מה שנדרש בכדי לאתר את העבריין הזה ולמצות איתו את מלא חומרת הדין. עצוב לי ממש אחרי התמונות האלה"

"שוחחתי כעת עם הנהג – שנמצא בתחנת המשטרה ומגיש תלונה, אחרי שבילה את הלילה בבית החולים – חיזקתי אותו והבעתי בפניו את הזעזוע העמוק שלי מהמקרה. מקווה מאוד שהוא יתאושש מהר ויוכל לשוב לעבודה ושמשטרת ישראל תעשה את עבודתה ותביא את העבריין לדין."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 3 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 3 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 3 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 3 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 4 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 7 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 9 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 9 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 10 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 11 שעות