קרדיט תמונה: עומר מירון לע"מ

תיק 6000?

צפו: פוטין העניק זר פרחים לשרה נתניהו

ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה נפגשו עם נשיא רוסיה פוטין בקרמלין והודו לו על הענקת החנינה לנעמה יששכר. בפתח הפגישה העניק פוטין לשרה זר פרחים ענק - ואיזה תמונה יש לפוטין במסדרונות הקרמלין? - צפו

מטראמפ לפוטין: ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה נתניהו הגיעו לפגישה עם נשיא רוסיה פוטין ברמלין. בפתח הפגישה העניק פוטין לשרה נתניהו זר פרחים ענק. "אני רוצה להודות לך בשם כל עם ישראל על ההחלטה המהירה שלך לתת חנינה לנעמה יששכר. זה דבר שמרגש את כולנו והתודה שלנו ניתנת מכל אזרחי ישראל, מכל הלב.", אמר נתניהו לנשיא רוסיה.

עוד אמר נתניהו לפוטין: "אדוני הנשיא אתה בעצם המנהיג הראשון שאני משוחח איתו אחרי ביקורי בוושינגטון על תכנית המאה של הנשיא טראמפ. אני חושב שנוצרה פה הזדמנות חדשה ואולי ייחודית, והייתי רוצה לשוחח איתך ולשמוע כמובן את התובנות שלך ולראות כיצד אנו יכולים לשלב את כל הכוחות למען הביטחון והשלום. בכל מקרה אני חייב לומר שהיחסים בין רוסיה לישראל הם האיתנים, החזקים והטובים ביותר שהיו אי פעם. אני רוצה להודות לך אדוני הנשיא על ההובלה האישית והמנהיגות שלך גם בעניין הזה כמו בעניינים אחרים".

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 3 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 5 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.