באזזנט

קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת

בושה?

צפו: גנץ וחבריו בורחים מהמליאה

יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ ביקש לכנס את מליאת הכנס לדיון מיוחד על המצב הביטחוני בדרום, כשסיים לנאום ביקש גנץ מחבריו לעזוב את המליאה והשאיר את ח"כ גבי אשכנזי להאזין לתגובתו של שר הביטחון בנט שלא נשאר חייב ותקף / צפו

הקרב על הכותרת: בנאום התגובה של שר הביטחון בנט לגנץ ויעלון שברחו ממליאת הכנסת רגע לפני שבנט עלה לנאום, תקף בנט את גנץ על תפקודו הכושל במבצע 'צוק איתן' ועל משפטים לא ברורים שאמר בעבר הלא רחוק: "בני גנץ בוגי יעלון תברחו. תמשיכו לברוח. פשוט לא יאומן, תקשיבו, כזה דבר אני לא ראיתי. תגלו מינימום אומץ".

ממפלגת ימינה נמסר בתגובה: "בושה וחרפה! כמו שברחו מטיפול במנהרות חמאס בצוק איתן, ברחו עכשיו בוגי וגנץ מהמליאה. כרגיל אנשי כחול לבן מתנהגים בצביעות. מזמנים דיון מיוחד בכנסת ונוטשים את המליאה כאשר שר הביטחון עולה לדבר. לכחול לבן אין מה להציע מלבד בריחה ונסיגה. אסור לתת למי שתומכים בהקמת מדינת טרור בלב ליבה של מדינת ישראל להנהיג את המדינה.", נמסר מימינה.

דיון מיוחד בכנסת על המצב הביטחוני בדרום

Posted by ‎באזזנט‎ on Monday, February 10, 2020

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

סערה בבית הדין

לפני 29 דקות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.