קרדיט תמונה: משה מילנר לע"מ

דרמה פוליטית

צפו: הקלטות מנדלבליט ואשכנזי נחשפים

עודכן: 16.02.20 בשעה 20:00
לאחר שנים של הסתרה, העיתונאי ברוך קרא חושף הערב בערוץ 13 קטעים מהקלטות היועמ"ש מנדלבליט ובכיר 'כחול לבן' ח"כ גבי אשכנזי, מפרשת "המסמך המזויף" / צפו בתחקיר שמעורר סערה

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה הגיב לחשיפת ההקלטות: "וואו!!!! מנדלבליט תפר את התיקים לנתניהו בגלל שנסחט ע״י שי ניצן שהחזיק בקלטות שלו משבש הליכי חקירה!!!!!" / עוד צייץ יאיר: "לפי ההקלטות של מנדלבליט שחושף עכשיו ברוך קרא בערוץ 13, מנדלביט קיבל את ההחלטות על תפירת התיקים של נתניהו, כאשר הוא בניגוד עניינים חמור ביותר עם מתחרה פוליטי של נתניהו- גבי אשכנזי, מכחול לבן!"

העיתונאי יואב יצחק כתב: "אמרנו לכם. זוכרים? מנדלבליט חשוף לסיכון ופרישה * שלוש קלטות המוחזקות בידי המשטרה והפרקליטות מתעדות שיחות שקיים מנדלבליט בהן הדליף מידע בשיחות שקיים בלשכת אשכנזי * הקלטות אלה – שהן-הן המפלילות – נתונות גם עתה בצו איסור פרסום שהוצא ע״י בית המשפט העליון"

העיתונאי בועז גולן שטוען שיש לו את הקלטות מנדלבליט אך לא פירסם, כתב וצייץ: "שאפו לקרא. חייב לספר שמדובר בקמצוץ מהקלטות מנדלבליט. היועמ״ש הזה שיקר בחקירותיו, הדליף מידע מחקירות, שיבש חקירה ועוד. הוא מצוי בניגוד עניינים מטורף ואם הייתי פרקליט של רה״מ – הייתי אומר בקול שהכל קומבינה של חברים להפילו. מנדלבליט חייב ללכת הביתה! יש עוד חומרים קשים – האמינו לי."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

עושה באזז

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021