באזזנט

קרדיט תמונה: אליהו ועקנין

הסכר נפרץ

בועז גולן חושף את תמלילי אשכנזי

העיתונאי בועז גולן חושף הערב בכנס 'הלאומיאדה' חלק מתמלילי ההקלטות מפרשת "מנדלבליט ואשכנזי" האסורות לפרסום / אביעד גליקמן מדווח מפי גורם בכיר במערכת אכיפת החוק: "בועז גולן צפוי להיחקר באזהרה" / צפו

לאחר שהעיתונאי ברוך קרא חשף חלק מההקלטות הלא דרמטיות מפרשת 'המסמך המזויף', העיתונאי בועז גולן חושף הערב קטעים נוספים מההקלטות וכך הפר לכאורה את צו איסור הפרסום שהוטל על ההקלטות. העיתונאי אביעד גליקממן מדווח מפי גורם בכיר במערכת אכיפת החוק, כי בועז גולן צפוי להיחקר באזהרה.

בועז גולן מסר בתגובה לסערה:"תשתו מים ותרגעו. כל מה שאמרתי מפורסם ונמצא גם ברגעים אלה ברשת האינטרנט ובכלי תקשורת רשמי ופורסם בעבר באתר של העיתונאי יואב יצחק. החומר מותר בפרסום."

אמש תקף אהוד ברק את ח"כ אשכנזי וכתב: "האמת, אשכנזי שיקר אז שוב ושוב לחוקרי משטרה, לחברי המטכל ולציבור. והוא משקר גם הערב: א)הצא״פ כולל כ 15 שיחות שנוגעות ללב הפרשה (לא רופא שיניים ולא חברי ילדות) ומאירות את אשכנזי באור של עבריין לכאורה."

https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=NO8Tu1FYtXw&feature=emb_logo

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 50 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 50 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.