ומה עם עופר שלח?

מקורבי ליצמן מאשימים: "פוליטיקה זולה ואנטישמית"

קרדיט: יש עתיד

18:16 | 03.04.20

מקורבי שר הבריאות ליצמן מגיבים למתקפה החריפה נגדו: "אמש תוך דקות ביצע ח"כ יאיר לפיד עליהום תקשורתי על ליצמן, בעודו מחלים בביתו מקורונה, וקבע כי יש לפטרו וכי "אין לו תוקף מוסרי לנהל את המשבר. לא חלפה עדיין יממה, מתברר כי ליצמן לא רק שלא סירב לאיכון, אלא הסיר את חסינותו לשם כך והכי חשוב, התברר, כי התפילה לא היתה בניגוד להנחיות משרד הבריאות באותו יום שבת."

והנה כעת נחשף תיעוד, כיצד נציג יש עתיד של לפיד, יו"ר וועדת הקורונה ח"כ עופר שלח, מפר הוראות משרד הבריאות ומתנייד לצורכי יח"צ עם 3 אנשים ברכב תוך סכנה לבריאותם. מצופה מלפיד, לדרוש כי שלח יפוטר לאלתר מתפקידו, כי לא שימש דוגמא אישית כנדרש ממי שמתיימר לפקח על עבודת הממשלה בנושא.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עוד אומרים בסביבת ליצמן: "אם לא ייעשה כן, יתברר שגל ההכפשות על ליצמן – שמשרת את עם ישראל במסירות, שהוביל בנחישות את סגירת גבולות הארץ וההיערכות למגיפה כשלפיד טען שמדובר בהפחדה לקראת הבחירות ואף קרא שלא לשמוע להוראות החוק להישאר בבתים – כי הכפשות אלו מקורן בפוליטיקה זולה ואנטישמית במסווה דאגה לציבור."

יו"ר וועדת הקורונה ח"כ עופר שלח תועד נוהג ברכב ועליו נוסעים מעל המותר בניגוד להנחיות.

ח"כ עופר שלח הגיב לפרסום הסרטון: "הגעתי לעירית בני ברק לבדי. במגרש החניה נכנסו עוזרי לרכב כדי לתת לי ציוד מיגון כנדרש. הם שהו ברכב רק במהלך החניה ליד העיריה. זוהי היטפלות קטנונית למטרות ניגוח, המעידה על מי שמפיץ אותה."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט