רועד מפחד

הרב הראשי האיראני במסר לנתניהו:"מגנים את התוקפנות"

שלטון האייתולות באירן משגרים הערב מסר לראש הממשלה נתניהו בשפה העברית, באמצעות הרב הראשי של הקהילה היהודית באירן: "אנחנו יהודי אירן מוקיעים ומגנים בחוזק ובתוקף את מעשים ותוקפנות שלכם". צפו
קרדיט: הטלוויזיה האיראנית

2:01 | 26.05.20

בני ערובה: על רקע מלחמות הסייבר בין ישראל לאירן בשבועות האחרונות כך על פי מקורות זרים, הרב הראשי של הקהילה היהודית באירן, משגר מסר בעברית לאזרחי ישראל ובראשם נתניהו, בו הוא מגנה את התוקפנות של ישראל.

בסרטון שפורסם הערב בטלוויזיה האיראנית,ר נראה הרב מצהיר בשפה העברית: "יהודי אירן רוצים לשלוח את המסר הזה לציונים ובראשם לנתניהו. דעו לכם שאתם הציונים לא מייצגים את היהדות ולא מייצגים את העם היהודי. אתם מייצגים רק, רעיון ותנועה פוליטית שרעיונה וערכיה נוגדות את הרעיונות והערכים של תורתנו הקדושה והדת היהודית."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

לסיום מצהיר הרב האיראני: "אנחנו יהודי אירן מוקיעים ומגנים בחוזק ובתוקף, את מעשים ותוקפנות שלכם ומצהירים ומדגישים לכל העולם שיש הבדל גדול בין ציונות ליהדות"

כזכור, לפני מספר שבועות נהרגו עשרות חיילים איראנים מטיל ידידותי שפגע בטעות בספינה איראנית במהלך תרגיל מלחמה במפרץ הפרסי. בעיתון הניו יארק טיימס דווח, כי ישראל היא זו שעומדת מאחורי מתקפת הסייבר נגד אירן בשבועות האחרונים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט