מופתעים?

גילת בנט מאשימה: "עו"ד בן גביר הוא סוכן שב"כ"

רעייתו של יו"ר מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט טוענת בכתב הגנה שהגישה לבית המשפט, כי עו"ד איתמר בן גביר הוא סוכן שב"כ שתול. צפו
קרדיט: פייסבוק נפתלי בנט

באזזנט > >
21:05 | 15.06.20

בן גביר VS בנט: רעייתו של שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט טוענת בכתב הגנה שהגישה לבית המשפט כי הגיע לידה מידע שעו"ד בן גביר סוכן שתול של השב"כ, כך חושפת העיתונאית איילה חסון.

בכתב ההגנה כותב עו"ד: "למרות שבן גביר מציג חזות כאיש ימין קיצוני כלפי חוץ, הרי על פי פרסומים שהגיעו לנתבעת, בן גביר מופעל מזה שנים ארוכות כסוכן מטעם שירות הביטחון הכללי, ומטרתו לאסוף מידע על פעילי ימין קיצוני, וכן הוא פועל להכתים את מחנה הימין ע"י ביצוע פעולות פרובוקטיביות"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

כזכור, במהלך הבחירות האחרונות הגיש עו"ד איתמר בן גביר תביעת לשון הרע נגד גילת בנט, לאחר שהאשימה את אנשי 'עוצמה יהודית' בפריצה לביתם שברעננה.

עו"ד בן גביר הגיב לטענות: "1. נפתלי בנט וגילת לחוצים מאוד שגילת תעלה לדוכן העדים במסגרת תביעת לשון הרע שהגשתי נגדה. נפתלי מבין שגילת תצטרך להיחקר בין היתר על סכסוכי השכנים, ההדלפות מלשכת נתניהו חוסר הנאמנות לימין ועוד כהנה וכהנה לכן תחת הסתתרות מאחורי כתב הגנה (שבנט סבורה שמקנה לה חסינות להטיל רפש)

2". הם משמיצים ומכפישים כאילו הציבור לא זוכר שכאשר אני נאבקתי בעינויים של אנשי שבכ בנט נתן לה..זה לא יעזור למשפחת בנט. גילת תיחקר ותצטרך לשלם….נ.ב אגב רק לא מזמן בנט טען שאני נגד המדינה ונגד צה"ל אז אני פתאום סוכן שב"כ?? ייתכן ואצטרך לשקול לבקש שבנט תיבדק אצל מומחה לסכיזופרניה."
https://twitter.com/bnyiroz/status/1272593520252116992?s=20

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט