התבלבל

רה"מ נתניהו: "נסראללה מסבך את לבנון בגלל אירן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון בני גנץ קיימו מסיבת עיתונאים בה שיגרו איומים לעבר מנהיג חיזבאללה: "נסראללה מסבך את ישראל, יותר נכון את לבנון בגלל אירן". צפו
קרדיט: צילום מסך: לע"מ

20:45 | 27.07.20

לאחר סיכול פיגוע חיזבאללה בגבול הצפון, ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון גנץ קיימו מסיבת עיתונאית מהקריה בתל אביב, ושיגרו איומים לעבר ארגון הטרור חיזבאללה וסוריה.

העיתונאי יוסי יהושע תקף את מסיבת העיתונאים: "הצהרה של ראש ממשלה ושר ביטחון בשידור חי על חוליה של חיזבאללה שאפילו לא חוסלה? מה קורה פה?"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

שר הביטחון גנץ אמר במסיבת העיתונאים: "אזרחי ישראל, חוליית מחבלי חיזבאללה חדרה היום לשטח מדינת ישראל בניסיון לפגוע בחיילי צה"ל. לוחמי צה"ל ומפקדיו פעלו במקצועיות ובדיוק רב, ומנעו אירוע קשה שיכול היה לגבות חיי אדם. ישראל נחושה מאי פעם למנוע פגיעה בריבונותה או בחייליה, ובוודאי שבאזרחיה. לבנון וסוריה הן מדינות ריבוניות והן ישאו באחריות הכואבת לכל פעולת טרור שתתרחש משטחן. מי שיעז לבחון את עוצמתו של צה"ל, יסכן את עצמו ואת המדינה ממנה הוא פועל. כל פעולה כנגד מדינת ישראל תביא לתגובה עוצמתית, חדה וכואבת. אני מבקש לומר באופן ברור- צה"ל מוכן להגיב, צה"ל מוכן לתגובה.מדינת ישראל, מערכת הביטחון וצה"ל ימשיכו לפעול בכל מקום שיידרש, קרוב או רחוק ככל שיהיה."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט