קרדיט תמונה: צילום מסך

דהר אל הרכבת

קשה לצפייה: הכוכב ברומניה תיעד את מותו בלייב

עודכן: 20.08.20 בשעה 11:43
כוכב פופ ברומניה תיעד את עצמו ואשתו נוהגים ברכבם, בשלב מסוים עלו עם רכבם על פסי רכבת - ושם התנגשה בהם רכבת בעצמה אדירה. הזמר נהרג במקום, אשתו נפצעה אנושות. תיעודים קשים לצפייה

זמר רומני בשם טאווי פוסטיו, בן 29, תיעד את עצמו בלייב נהרג בתאונת דרכים קטלנית. הרגעים האחרונים של הזמר תועדו במצלמה במהלך שידור חי שהעביר טאווי לעוקביו ברשת החברתית. הזמר נראה בתיעוד כשהוא מעשן וברקע מוזיקה במכוניתו, לצידו הייתה אשתו שנהגה ברכב. כשהרכב עלה על פני מסילת הרכבת שחוצה את העיר פלוייסטי שבמחוז פרהובה, רומניה, הם לא הבחינו ברכבת שהגיעה למקום. הרכבת נכנסה במכונית מצדו של הנוסע, הרגה אותו במקום והותירה את אשתו פצועה קשה כשהיא נלחמת על חייה בבית החולים המקומי.

טאווי פוסטיו | צילום: מתוך פייסבוק

בתיעוד שפורסם מאוחר יותר ברשתות החברתיות נראה פוסטיו מחייך למצלמה ומעשן סיגריה. בסרטון ניתן לראות לשתי שניות גם את אשתו נוהגת לעבר מסילת הרכבת ומביטה שמאלה וימינה – ככל הנראה על מנת לוודא האם השטח פנוי. היא לא הצליחה להבחין ברכבת המהירה שמגיעה למקום והסרטון נקטע רגע אחרי שהזמר מבחין ברכבת.

הרכבת נכנסה בצד בו ישב הזמר במכונית הפורד פיאסטה הלבנה שלו. דובר המשטרה הרומנית מסר: "כתוצאה מהתנגשות בין רכבת לרכב במסילת הרכבת, גבר כבן 29, שהיה הנוסע בקדמת המכונית, הוכרז כמת והנהגת בת ה-24 נפצעה קשה. התאונה אירעה עקב אי עמידה בהנחיות המעבר על המסילה". עוד נמסר כי צוות החילוץ התקשה לחלץ את השניים מהריסות הרכב.
https://youtu.be/Mlf9X2SKWN4

אשתו נותרה במצב אנוש, מורדמת ומונשמת בבית החולים. רק חודש לפני מותו פרסם הזמר הודעה לעוקביו בפייסבוק בה מסר: "יום אחד, הרכבת הלא נכונה תביא אותך ליעד הנכון".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1257933861210925&set=a.176070632730592&type=3&theater

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית