קרדיט: טוויטר לירן לוי

שיימינג ברשת

צפו: קיבל דו"ח וגידף את השוטר "בגלל ערבי אהה?"

צעיר ערבי תיעד את עצמו מקלל ומגדף שוטר שנתן לו דו"ח תנועה ככל הנראה על מהירות בכביש: "אתה אחושרמוטה, בגלל ערבי אהה?". צפו בתגובת השוטר המאופק
23:10 | 20.08.20

ברשתות החברתיות הופץ סרטון בו נראה שוטר סופג קללות וגידופים מצעיר זועם על דו"ח תנועה שקיבל. בסרטון נשמע הצעיר מסריט את עצמו מקלל את השוטר ששאל אותו לפרטיו: "אין לי טלפון, אני לא נותן את המספר שלי לבני ****. כשנשאל הצעיר אם יש לו משהו להגיד על הדו"ח אמר: "אתה אחושרמוטה, בגלל ערבי אהה? אמרתי לכם אתם כוסאוחטק. שים פה י***, יאללה עוף תביא את התעודת זהות יאחושרמוטה". השוטר בתגובה איחל לו "יום טוב ולהתראות".

העיתונאי לירן לוי שהעלה את הסרטון שהתפרסם בטיק טוק כתב: "מעניין מה היה קורה אם הוא היה מדבר ככה לשוטר בארה"ב. הגיע הזמן שאזרחים כאלה ישלמו מחיר על הפה המסריח שלהם. מקווה שהמשטרה מאתרת את האזרח ותפעל נגדו בכל הכלים שעומדים לרשותה."

הגולשים ברשת לא נשארו אדישים לסרטון הלא נעים, דודי דולב כתב בתגובה: "מעצר בגין התחצפות לשוטר, העלבה והפצת מדיה, כמה דיונים ודחיות אחת לחודש במשך חצי שנה. קנס טוב ועבודות שרות. אחלה סדרת חינוך. בית סוהר הוא לא יישב אבל ללמד אותו סדרה בחינוך זה חובה"

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים