באזזנט סלבס

מזל טוב

הלם: נוכל הטינדר חובק בן מדוגמנית אירופאית

תמונה – אינסטגרם

על רקע התחקירים הפלילים נגדו בישראל, סיימון לבייב, המוכר לכולנו בכינוי "נוכל הטינדר" בעקבות הסרט שפורסם בנטפליקס, מפתיע ומודיע הבוקר על לידת בנו בשעה טובה.

על פי הדיווח באתר TMI, האמא בשם טוני היא דוגמנית מאסולו נורבוגיה, אותה הכיר לבייב כשביקרה בישראל לפני כשנה, מיד לאחר הפרידה המתוקשרת מהדוגמנית קייט קונליין שהאשימה אותו לאחר מכן בסחיטת כספים במרמה.

סיימון לבייב והאמא המאושרת

לאחר פרסום התחקיר של חיים אתגר, כתבה האקסית קייט קונלין, "עברתי שנה קיצונית מחרידה.. אימה בתאור של זה עוד מילה פשוטה.. לשמור הכל בבטן כשכולם מאחלים לי מוות ואיומים, הבנקים קורעים לי את הטלפון על בסיס יום יומי 8 שיחות לפחות … עליה במשקל קיצונית.. אלרגיה קשה בפנים שהייתה חודש ימים ..

קייט קונלין והאקס סיימון לבייב

קייט הוסיפה, "כל בוקר קמתי עם נשירת שיער מטורפת וגם התוספות לא הסתירו את התופעה.. השיער היה בכל הבית , באוטו , בכל מקום. כדורים בבוקר להתעורר כדורים ביום להיות רגועה כדורים לפני שינה ..וכל זה רק כדי לא להרגיש את החרדה של ההלוואות והגועל כלפי הסיטואציה ועצמי .. היו לי לא מעט מחשבות אובדניות.. כי איך ממשיכים מפה? חצי עולם חושב שאת טיפשה ..והשני חושב שאת נוכלת כמוהו…אבל זהווווו….אני במקום אחר , חדש, ובריא ובזוגיות כבר כמה חודשים שהיא ההפך המוחלט ממה שהיה לי, שהוא מרים אותי ברגעי משבר, שבכיתי לו לילות שלמים, הכיל את כל הדכאון כשאף אחד לא היה שם.מעכשיו אין ולא יהיה יותר מקום לכדורים אפילו שהמצב רק בדרך להשתפר".

התינוק הקטן מצטרף לבתו הראשונה של לבייב, שרה, בת השבע, המתגוררת עם אימה בפינלנד.

6 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
מידע לגולש/ת – באתר מוצגות המלצות תוכן ממומנות מרשתות גוגל וטאבולה. חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!