באזזנט

תמונה – אינסטגרם דניאל גרינברג

דומים?

דניאל גרינברג מגיבה לחיקוי בארץ נהדרת • "לא נושמת"

יממה אחרי שהסעיר את המדינה בהודעה הדרמטית על פירוק המשפחה, הזוג דניאל גרינברג ואייל גולן זוכים לחיקוי בתוכנית 'ארץ נהדרת', מה שגרם לגרינברג לקוצר נשימה מרוב צחוק.

מוקדם יותר הערב פרסם אייל גולן (שהספיק כבר לטוס לחופשה פרטית בקייב) פוסט בו הוא מתייחס לגירושין שהסעירו את המדינה.

"מאתמול אני קורא את כל מה שקורה ברשת והחלטתי שאני רוצה לשתף אתכם מהלב שלי…אני מבין ומקבל את ההתעניינות שלכם לגבי היחסים שלי עם דניאל, אבל רוצה לבקש מכם דבר אחד – תחשבו לפני שהיד שלכם קלה על המקלדת".

עוד כתב גולן, "דניאל יקרה לליבי מאוד ולנצח תהיה, היא אישה מדהימה, רגישה ועם לב זהב, וגם אמא של ילדיי שהם כל העולם שלנו. ההחלטה היא החלטה משותפת שנעשתה מעומק ליבנו עם המון קושי, כאב ובעיקר אהבה וכבוד אחד כלפי השני. בתקופה כזאת שהיא לא קל לשנינו, אני רוצה לבקש מכם שתכבדו אותנו ואת המשפחות שלנו."

כך נראה בתיעוד שהעלתה גרינברג לסטורי בחשבון באינסטגרם שלה "לא נושמת".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.