באזזנט

תמונה – אינסטגרם

פייק ניוז

הציוץ המזויף שהסעיר את הרשת: "שנאה עמוקה לביבי"

בחשבון טוויטר מזויף שנפתח על שמו של עמוס תמם פורסמו מספר פוסטים שגרמו לסערה ברשת עד שהתברר כי מדובר במתחזה.

עשרות אלפי גולשים נדהמו לראות הבוקר חשבון טוויטר תחת שמו של השחקן הפופולרי עמוס תמם שפצח במתקפת ציוצים נגד ממשלת בנט.

לאחר שהוצף שאלפי הודעות פרסם תמם הודעה בה הוא מכחיש כי הוא זה שכתב את הפוסטים.

"בהתחלה קראו להם הצ'חצ'חים, לאחר מכן מנשקי קמעות, בוטים, בבונים, ועכשיו טוענים שהליכודניקים בכלל איראנים. חברי אנשי ליכוד אני איתכם".

עוד נכתב בפוסט שפורסם, "אני לא ימני, גם לא שמאלני, אלא ישראלי עם דעות מרכז. אם יש פה במדינה מישהו שחושב שהממשלה הנוכחית טובה לישראל, זה נטו כי הוא סובל משנאה עמוקה לביבי".

גולשים שכן האמינו כי מדובר בתמם הגיבו לו, "הממשלה הזאת מצויינת ולא מושחתת, לגבי ביבי שאתה מעריץ אז כן הקמצנות הנהנתנות ההסתה הרוע ואדם שמפחד מבנו ואשתו הוא בזוי".

שמואל כתב, "עמוס אוהב אותך,וכמה עצוב שאני אומר לך את זה עכשיו, בקהילת האומנים ציוץ כזה יפגע בךפנים זועפות, אגב מקווה שאני טועה לגמרי, אבל אין פלורליזם וחופש ביטוי בשמאל, בעיקר לא כשהממשלה הזו נטועה כולה על שנאת כל מה שמריח ימין יהדות ציונות ונתניהו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.