באזזנט

תמונה – ניקול ראידמן אינסטגרם

אלימות בבית ספר

ניקול ראידמן זועמת: "מתפוצצת מכאב ותסכול על הילד שלי"

הזמרת והשחקנית הפופולרית ניקול ראידמן משתתפת בחשבון באינסטגרם שלה סרטון בו היא טוענת כי בנה הותקף באלימות בבית הספר היוקרתי.

"אז הבן שלי חוזר מבית הספר ואני מקבלת טלפון ממנו שהוא בוכה והיסטריה, כי יש איזשהוא ילד בכיתה שלו שזאת לא הפעם הראשונה, שהוא מאיים עליו מרביץ לו ומתנכל לו בהם הקודמת הילד הזה אמר לו שהוא ירצח אותו, היום הוא קרה לילד שלי רוסי מסריח"

ניקול הוסיפה ואיימה, "משפחה יקרה מהרצליה פיתוח. אם אתם לא תטפלו בבן שלכם ולא תתחילו לחנך אותו, ככל הנראה שאני אצטרך לחנך את אתכם".

לא מצליחה לישון. "מתפוצצת מכאב ותסכול על הילד שלי", כתבה ניקול וסיפרה: "לפני 25 שנה כשאני עליתי לארץ לא ידעתי מילה בעברית, הילדים היו צועקים לי 'רוסיה מסריחה' באודסה עיר הולדתי. סבא שלי הרב גלזר היה הרב הראשי של אוקראינה שנרצח במלחמת העולם השנייה. היום, הבן שלי בן 7, יהודי-ישראלי שנולד במדינה הזו, שמשהו שהוא 'רוסי מסריח', אז מה ישתנה כאן ב 25 שנה? כלום".

צפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.