באזזנט

תמונה – ערוץ 13

סותם פיות?

החרמה: הנקמה של גדעון סער באיילה חסון

מגישת הטלויזה איילה חסון חושפת בראיון לשרון גל ברדיו גלי ישראל את שיחת האיומים של גדעון סער לאחר שפרסמה תחקיר בחשד לשחיתות במפלגת 'תקווה חדשה'..

״גדעון סער נהג להתראיין אצלי – מאז שפרסמתי לפני כמה חודשים את פרשת כסרא-סמיע לא רק שהוא לא מתראיין, הוא הורה לחברי מפלגתו לא להתראיין, כולל לזאב אלקין שכבר היה בדרך אלי".

עוד חושפת חסון, "בזמנו, כשהייתי ברשות השידור והוא היה בליכוד – פרסמתי עליו משהו, אתה לא יודע מה הוא עשה ‏למנכ״ל רשות השידור שהיה בקשרים איתו, הם ניסו לעשות לי פיגוע, ניסה לסתום לי את הפה, התקשרתי אליו אמרתי לו ׳אתה מתבלבל. אם טעיתי – תדבר איתי ואם צריך אתנצל, אם לא טעיתי ואתה חושב שבגלל שאתה חבר של איזה מנכל אתה תסתום לי את הפה – אתה טועה״.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.