באזזנט

תמונה – ערוץ 12

קרב ברשת

דעה לא פופולרית: נתניהו עוקץ את יאיר שרקי

מתקפה ברשתות החברתיות נגד עיתונאי 'ערוץ 12' יאיר שרקי, בעקבות טור דעה שפרסם בו נטען כי מצב הקורונה בשליטה ומטופל היטב בידי הממשלה.

‏"אני אכן, בינתיים, לא אבא לילדים. ברור שלהורים ולבעלי עסקים שתלויים בלקוחות אלו ימים לא קלים. מגיפה זה אכן מאד לא קל. אבל – יש הבדל בין ביקורת מוצדקת, לבין אוירת פאניקה לא מוצדקת. אם חלילה תהיה קטסטרופה באשפוז זה ישתנה, אבל כרגע איש לא תומך באופציה היחידה שיכולה לבלום: סגר".

מפלגת הליכוד הגיבו בציניות וצירפו סרטון של שרקי מדווח בתקופת המהומות בערים המעורבות, כי האפשרות להקמת ממשלה עם עבאס ירדה מהפרק.

העיתונאי יאיר לוי תקף, "‏כן, זה אותו שרקי שעמד בחרדה תמהונית, עם מצלמות מדי יום במאה שערים ובשכונות החרדיות בכדי לטנף ולספר עד כמה מזלזלים שם בהנחיות, זה אותו שרקי ששיקר וסיפר על ניתוק המגעים בין בנט ללפיד בזמן שומר חומות. כעת האיש ממשיך לדברר את הבנט שלו ומוכר שאין שום כאוס והכל בסדר".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.